Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Polski Vag proszę o poradę


Grzesiekkbc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kolega ma Passata 1,9 TDI AHU, mówił mi że mu pali dużo to podpiąłem go dzisiaj wieczorkiem pod VAG-a na com nic nie pokazało więc włączyłem Polskiego Vaga i tam mnie zaciekawiło jedno a mianowicie masa zasysanego powietrza czy jakoś tak. Moje pytanie brzmi jeśli silnik pracuje na jałowym to masa zakładana i aktualna powinny się pokrywać? czy nie? bo u kolegi aktualna była w okolicach 5000 a zakładana 2300. Czy to może być objaw przepływki? On ma Pierburga więc wymiana wiąże się z 600zł za ori. Nie chce mi się przekładać z mojego 1z dlatego chcę zapytać Was o opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się.Mam ten sam silnik i też mi pada przepływka.W serwisie 680 mi powiedzieli :shocked:.Jest jakaś alternatywa???Z moim mechaniorem gadałem to mówi że zamienniki wytrzymują 4 miechy a z używkami wiecie jak jest.Podzielcie się uwagami jak to ugryźc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się.Mam ten sam silnik i też mi pada przepływka.W serwisie 680 mi powiedzieli :shocked:.Jest jakaś alternatywa???Z moim mechaniorem gadałem to mówi że zamienniki wytrzymują 4 miechy a z używkami wiecie jak jest.Podzielcie się uwagami jak to ugryźc

Ja wymieniłem na nowy ori Pierburga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...