Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Diesel na beznyne


JarusKK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Temat chyba dobrze umieściłem :) Chodzi mi o przekładke silnika diesla na benzyne :) mam golfa 2 z silnikiem 1.6 diesel i skrzynią chyba 4-ro biegową :) i audi 80 b3 z silnikiem 1,6 benzynowym i skrzynia 5-cio biegowa :) autka sa kompletne tylko ze w golfie juz sie skonczył żywot silnika. I tak mysle czy da sie to zrobić żeby było ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie ciężko bo w B3 masz chyba silnik wzdłużnie a w Golfie poprzecznie więc trzeba by chyba uchwyty do łap silnika przespawywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i już lipa :/ trzeba by skrzynie od benzyny??? bo łapy to by coś wymyslił:)ale jak skrzynia to lipa :/

skrzynie na szrocie za 300zł kupisz tylko niech ja ktos kumaty sprawdzi. Skoro dla Ciebie przerobienie mocowań jest do ogarniecia to niema rzeczy niemożliwych. Choc pewnie jeszcze będzie do przeróbki wydech i pare innych pierdułek. Zastanów sie czy jest sens to przekładac.

Taniej Cie wyjdzie kupic na szrocie silnik diesela taki sam jak masz tzn sam słupek bo osprzet masz i będziesz dalej jeździł. Te silniczki diesla w golfach 1,6 są bardzo udane a ze skrzynia 4 biegową bardzo ekonomiczne przy jeździe do 100km/h.

Tak więc odpuścił bym słap na benzyne i został w golfie przy dieselu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się taką przekładkę wbić w papiery? Dla mnie to jest amatorska modyfikacja pojazdu. Żeby się nie okazało że się nameczysz i będziesz mógł śmigać tylko polnymi drogami

silnik jest częścia wymienną. W dokumentach posiadasz tylko numer nadwozia. Jak najbardziej jesli zrobione będzie poprawnie i przejdzie przegląd można jeździc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmainy konstrukcyjne trzeba zrobić i potem wszystko zmieniać ubezpieczenie juz inaczej liczone, przegląd, dokumenty ale kto by sie bawił w cos takiego :D:D czyli jednym słowem rozebrać i szrot czeka na takie rodzynki ;D;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik zapakowac da rade ale skrzynia... troche nie ta bajka... tu juz potrzebne bedzie ci koło zamachowe sprzegło skrzynia... aczkolwiek na skrzyni od deiesla bnedziesz miał start jak przeciag ale V-max bedzie kompletnie w d*pie chyba ze przekładka trybów...(czyli skrzynia hybryda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec temat zamykamy:) autka pójdą na cześci i szrot :) Pozdrawiam

szybko się poddajesz. Widocznie te samochody Ci nie były potrzebne. :decayed: poatym czemu chcesz przerzucac z B3 do golfa? co z ta b3 sie stało że nadaje sie tylko na dawce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to audi to składak jest :/ i kupiłem go głownie dla kół bo właściciel nie cgciał sprzedać ich oddzielnie :/ :) a tak to tam blachy poleciały:/ ale silnim skrzynia, środek jest OK :) a mam w domu jeszcze dwie b3 tak że przydać sie przydadza cześci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...