Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Podłokietnik-czy będzie pasował?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziure w swoim wytniesz spokojnie, ja robiłem to ostatnio :wink4:, na to i tak nachodzi osłona łokcia :wink4:

dokladnie nie ma sie czego bac, dobra wkretarka, paredziurek dobry nozyk i pilnik na obrobke wykanczajaca :naughty:

jak to mowia: ... "masz łeb i ch*j, to kombinuj" ... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

dziure w swoim wytniesz spokojnie, ja robiłem to ostatnio :wink4:, na to i tak nachodzi osłona łokcia :wink4:

dokladnie nie ma sie czego bac, dobra wkretarka, paredziurek dobry nozyk i pilnik na obrobke wykanczajaca :naughty:

jak to mowia: ... "masz łeb i ch*j, to kombinuj" ... :cool1:

:polew: po tym tekscie wygryzę tą dziurę :naughty:

Opublikowano
:decayed: to daj jakies foty story jak bedziesz sie zebami wgryzal :polew:
Opublikowano
  • Autor

Koledzy kupiłem łokieć z tunelem i teraz pytanie jak wyciągnąć łokcia z tunelu żeby nic nie uszkodzić po tunel chce dalej pogonić.

Odkręciłem te śrubki z dołu tunelu ale nic nie idzie :chytry: chyba muszę użyć większej siły bo rozumiem że łokieć i ta "łapa" do jego zamontowania powinny się rozdzielić? :mysli:

Czy do mocowania łapy będę potrzebował jakieś śruby? :mysli:

Opublikowano

z tego co pamietam...tam sa dwa wkrety i jedna sruba :mysli: a co do sily, to z umiarem :cool1:

Opublikowano
  • Autor

z tego co pamietam...tam sa dwa wkrety i jedna sruba :mysli: a co do sily, to z umiarem :cool1:

Dokładnie są 2 wkręty trzymające tunel i śruba łącząca łokieć z łapą, wszystko rozkręciłem ale łokieć nie chce wyjść z tunelu :chytry:

Jutro będę z tym walczył :ad:

Opublikowano

nie no musi to wyjsc, tam juz nic nie ma :mysli:

a czy bedziesz potrzebowal jakies sruby...mojaodpowiedz brzmi...nie, bo odkrecasz tylko nakretki w tunelu na 13 klucz i montujesz lape...P&P :wink4:

Opublikowano

z tego co pamietam...tam sa dwa wkrety i jedna sruba :mysli: a co do sily, to z umiarem :cool1:

Dokładnie są 2 wkręty trzymające tunel i śruba łącząca łokieć z łapą, wszystko rozkręciłem ale łokieć nie chce wyjść z tunelu :chytry:

Jutro będę z tym walczył :ad:

odkręcasz tego torxa od dołu i zejdzie, ja prałem młotkiem i puściło :decayed:

Opublikowano

z tego co pamietam...tam sa dwa wkrety i jedna sruba :mysli: a co do sily, to z umiarem :cool1:

Dokładnie są 2 wkręty trzymające tunel i śruba łącząca łokieć z łapą, wszystko rozkręciłem ale łokieć nie chce wyjść z tunelu :chytry:

Jutro będę z tym walczył :ad:

odkręcasz tego torxa od dołu i zejdzie, ja prałem młotkiem i puściło :decayed:

:polew: co za rzeźnik :decayed: , ale mnie to tak ciezko nie schodzil...praktycznie w rekach
Opublikowano
  • Autor

z tego co pamietam...tam sa dwa wkrety i jedna sruba :mysli: a co do sily, to z umiarem :cool1:

Dokładnie są 2 wkręty trzymające tunel i śruba łącząca łokieć z łapą, wszystko rozkręciłem ale łokieć nie chce wyjść z tunelu :chytry:

Jutro będę z tym walczył :ad:

odkręcasz tego torxa od dołu i zejdzie, ja prałem młotkiem i puściło :decayed:

Wiedziałem, że trzeba będzie użyć siły :baseball::decayed:

Opublikowano

z tego co pamietam...tam sa dwa wkrety i jedna sruba :mysli: a co do sily, to z umiarem :cool1:

Dokładnie są 2 wkręty trzymające tunel i śruba łącząca łokieć z łapą, wszystko rozkręciłem ale łokieć nie chce wyjść z tunelu :chytry:

Jutro będę z tym walczył :ad:

odkręcasz tego torxa od dołu i zejdzie, ja prałem młotkiem i puściło :decayed:

:polew: co za rzeźnik :decayed: , ale mnie to tak ciezko nie schodzil...praktycznie w rekach

na moim sie musiał ktoś często opierać, bo ni uja nie chciał zejść :confused4:

z tego co pamietam...tam sa dwa wkrety i jedna sruba :mysli: a co do sily, to z umiarem :cool1:

Dokładnie są 2 wkręty trzymające tunel i śruba łącząca łokieć z łapą, wszystko rozkręciłem ale łokieć nie chce wyjść z tunelu :chytry:

Jutro będę z tym walczył :ad:

odkręcasz tego torxa od dołu i zejdzie, ja prałem młotkiem i puściło :decayed:

Wiedziałem, że trzeba będzie użyć siły :baseball::decayed:

ja wziąłem taki większy śrubokręt i po nim uderzałem młotkiem w kolo tej łapy, az puściło :tongue4:

Opublikowano

z tego co pamietam...tam sa dwa wkrety i jedna sruba :mysli: a co do sily, to z umiarem :cool1:

Dokładnie są 2 wkręty trzymające tunel i śruba łącząca łokieć z łapą, wszystko rozkręciłem ale łokieć nie chce wyjść z tunelu :chytry:

Jutro będę z tym walczył :ad:

odkręcasz tego torxa od dołu i zejdzie, ja prałem młotkiem i puściło :decayed:

:polew: co za rzeźnik :decayed: , ale mnie to tak ciezko nie schodzil...praktycznie w rekach

na moim sie musiał ktoś często opierać, bo ni uja nie chciał zejść :confused4:

albo ktos robil tam :sex::decayed:

nie no a tak naprawde...powinno lekko schodzic bo ukuzyna tezw rekach :) schodzil

Opublikowano
  • Autor

Dzięki koledzy za mądre rady :wink4: podłokietnik siedzi już w audioli :good:

Opublikowano

no to sie cieszymy, ze moglismy pomoc :decayed: i cieszymy, ze Ty sie cieszyc :naughty:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Mam pytanie, jak odkręcić podłokietnik od tunelu? pod tunelem odkręciłem cztery śruby i nadal trzyma:facepalm:.Jest to oryginalny tunel z podłokietnikiem z Audi a4 b5 1999

podlokietnik.jpg

Opublikowano

według zdjęcia wychodzi na to że te 3 śrubki które są po bokach to one trzymają łapę podłokietnika do tunelu które odkręciłeś, środkowa śruba łączy podłokietnik z łapą po jej wykręceniu nieraz zdarza się że łatwo zejdzie a zazwyczaj jest ciężko ja popsikałem w te miejsce trochę smarem i po chwili kilkoma udeżeniami lekkimi młotkiem podłokietnik ładnie zszedł więc musisz spróbować od takiej strony może pójdzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.