Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moja bordowa lalunia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ostatnio kupiłem tylną lampę po II lifcie za 65 zł także nie jest źle... w moją niestety ktoś cofnął

Dobra cena, czasem wołają po 80zl

Opublikowano
  • Autor

szału nie robią ale w porównaniu z tamtymi co były ............

mogły być inne ale tak jak pisałem wyrwałem po taniości eeee nie jest źle :tongue4:[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 17:23_________________________________________________No i niestety przyszedł czas na małe wymiany

DSCF2121.jpg

co to za chinszczyzne kupiles :?: :gwizdanie:

a autko narazie normalne, lampy lepsze niz byly, ale II lift by sie przydal :wink4:

to ni chińszczyzna panie kolego

Opublikowano

to jakiej firmy sa :?: :mysli:

jesli urazilem to przepraszam :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Plan zakupu koła miał być w przyszłym roku no ale udało się i zakupiłem sobie aluski 16 *

wraz z oponkami Michelin 205/55/R16

DSCF2125.jpg

DSCF2126.jpg

DSCF2127.jpg

DSCF2128.jpg

DSCF2129.jpg

no i czekają sobie teraz do wiosny !!!

Opublikowano

lampki już lepsze,bo tamte to...masakra;)a ile dałeś za alu? :good:bo też muszę kupić na wiosne 16" albo 17";D

Opublikowano
  • Autor

1100 z oponami niżej nie chciał zejść

Opublikowano

jak na oponkach jeszcze można troche polatać to cena moim zdaniem dobra;) niech się toczą :good:

Opublikowano

Plan zakupu koła miał być w przyszłym roku no ale udało się i zakupiłem sobie aluski 16 *

wraz z oponkami Michelin 205/55/R16

DSCF2125.jpg

DSCF2126.jpg

DSCF2127.jpg

DSCF2128.jpg

DSCF2129.jpg

no i czekają sobie teraz do wiosny !!!

na zime :mysli:

jak na oponkach jeszcze można troche polatać to cena moim zdaniem dobra;) niech się toczą :good:

czy ja wiem czy taka dobra za tyle to teraz 17ki kupujesz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jeżeli podobają ci się 17 nie ma problemu mi akurat przypasiły takie no i gitarrrrrrrrrra :)

Opublikowano

Nie ma do czego się przyczepić wymiana lamp tylnych wyszła optycznie na dobre szkoda,że nie po lifcie ale to zawsze można jeszcze poprawić.Felgi pierwsza klasa sam do swojej Audi na takie coś poluje.

Opublikowano

Felgi ładne ale mogłeś pomyśleć o 17-stach s-LINE :> moim zdaniem ładniej by wyglądała :good: ale to kwestia gustu :mysli:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Felgi ładne ale mogłeś pomyśleć o 17-stach s-LINE :> moim zdaniem ładniej by wyglądała :good: ale to kwestia gustu :mysli:

i kasiory

tak czy owak mi pasują :good:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 19:53_________________________________________________Nastał nowy rok i kolejne zmiany małe ale cieszą tzn :

Nowa gałeczka

DSCF2202.jpg

od razu lepiej to wygląda niż ta poprzednia po helmucie , jeszcze coś trzeba zrobić z mieszkiem

no i ogarnięte w końcu podświetlenie licznika

DSCF2205.jpg

koleją rzeczą to wywaliłem kata oraz nowa plecionka z uwagi na paskudną pogodę zdjęcia wstawię później

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.