Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Co powiedziecie o tym zestawie zawieszenia


michail55

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/wahacze-wzmocnione-meyle-audi-a4-a6-passat-b5-b6-i1891031195.html powiedzcie czy ktos to montowal jak sie sprawuje i co o nim sadzicie poniewaz zastanawiam sie nad ich kupnem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o kase bo LMO nie wiele drozsze tylko chodzi o to czy to niby ze wzmacnianej stali itd i czy tak jest rzeczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o kase bo LMO nie wiele drozsze tylko chodzi o to czy to niby ze wzmacnianej stali itd i czy tak jest rzeczywiscie

Tak rozumiem tylko musisz mieć sprawdzone opinie kogoś kto na takich wahaczach przejechał ok. 100 tys. km bo niby tyle można zrobić na LMO.

Niech się wypowie ktoś kto użytkuje te Meyle :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. ja mogę powiedzieć tyle ile przekazał mi przedstawiciel handlowy... podobno dużo większe są gniazda sworzni kulowych w wahaczach i gwarancja 4 lata..ale nigdy takiego kompletu w sklepie nie sprzedaliśmy...bo ludziska albo kupują po 600pln CHINA albo już kupili i przychodzą po 3miesiącach po LEMFORDER ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zestaw który pokazujesz... nie bedzie pasował do A4 b6 i passata B6 tylko i wyłacznie AUDI a5 B5!

zostaje Ci master sport lub FEBI/TRW ewentualnie jak koledzy pisali LEMFORDER.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zestaw który pokazujesz... nie bedzie pasował do A4 b6 i passata B6 tylko i wyłacznie AUDI a5 B5!

zostaje Ci master sport lub FEBI/TRW ewentualnie jak koledzy pisali LEMFORDER.

pozdrawiam

Chyba A4 B5 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczem LMF kupie bo orginal to orginal[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 01:05_________________________________________________a jakiej firmy sa orginalnie montowane amortyzatory w a4b6 te w normalnej werjski a jakie sa w s-line nie chodzi mi tu o twardosc a o firme i model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki model sachs jaka twardosc jestes mi w stanie podac aukcje z allegro z takim samym jakie kupiles??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...