Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Black Pearl 2.0 TDI s-line by raSheed

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po 3 latach przygody z Oplem Vectrą, a następnie 2 z Seatem Leonem przyszedł czas spełnić swoje kolejne motoryzacyjne marzenie i zakupić Audi A4.

Po kilku miesiącach poszukiwań stałem się posiadaczem Audi A4 z silnikiem 2.0 TDI o oznaczeniu BRD z listopada 2007 roku.

Autko pochodzi z polskiego salonu Audi, jest bezwypadkowe i dotychczas przejechało 182tys. km. Nie wyróżnia się specjalnie z tłumu, ale ze względu na zewnętrzny i częściowo wewnętrzny pakiet s-line nie jest też totalnym golasem :) Dodatkowo poprzedni właściciel zmienił końcowe tłumiki czym też przyczynił się moim zdaniem do poprawy wizerunku tej aczwórki.

We wnętrzu poza ciemną podsufitką s-linową oko cieszą aluminiowe dekory, listwy progowe s-line i radyjko concert III z blutoothem, sterowane z multifunkcyjnej kierownicy (niestety 4 ramiennej). O komfortową jazdę dbają kubełkowe fotele z wysuwanym podudziem, tempomat i fotochromatyczne lusterko wsteczne.

A4 toczy się na fabrycznych 17" alusach, drogę oświetlają lampy xenonowe, bądź DRL. Zawieszenie standardowe 1BA. Pod maską podobno 20KM więcej niż fabrycznie w BRD, ale bez sprawdzenia na hamowni tego wyniku jestem sceptycznie nastawiony do tego typu rewelacji poprzedniego właściciela.

Planów modyfikacji jak zwykle sporo, ale czy i które wejdą w życie to czas pokaże:

18" felgi na lato, a na zimę dotychczasowe alusy

zawiecha w dół

większe hamulce jak dotychczasowe się skończą

DRL LED + postojówki LED

RNS-E

kierownica 3 ramienna s-line + gałka biegów s-line

siedzenia z s-line w półskórze, bądź też recaro jak się uda jakieś trafić

dyskretny montaż CB

sprawdzenie programu + ewentualnie jego poprawa

img7448v.jpg

img7447c.jpg

img7450g.jpg

img7452d.jpg

img7458o.jpg

Opublikowano

no no fajna sztuka :kox: bezawaryjnej jazdy życzę :hi: dawaj fotki środka :shocked:

Opublikowano

ładnie się prezentuje :oklaski:

nie pozostaje nic jak życzyć bezawaryjnej jazdy i pieniążków na mody :th: no i :radocha: z jazdy :audi::a4fan::)

  • 3 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Niestety nie uzbierałem postów, żeby oficjalnie wystawić w dziale sprzedam, więc napiszę tutaj. Czarne B7 idzie do sprzedaży, wszystkie szczegóły w linku:

http://otomoto.pl/show/preview/C36569994.

Cena do sporej negocjacji, myślę że warto :)

Opublikowano

a co tak szybko pod młotek? :(

Opublikowano

Czemu sprzedajesz ?

Opublikowano

Chyba koledze B8 wpadła...

Opublikowano
  • Autor

Trzy i pół roku u mnie, czy ja wiem, czy szybko pod młotek? Teraz jeżdżę B8 i dwa nie są mi potrzebne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.