Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Potrzebna SZYBKA rada

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, zatrzasneły mi się drzwi od domu w mieszkaniu, wyjściowe.

Nie wiem co się stało ale klamka nie reaguje na nacisk i ten dziubek taki co wchodzi we wnęke w futynie, został tam.....

Żaden zamek nie jest na opcję zamknięcia więc drzwi teoretycznie są otwarte, nie da sie tego zamka rozkręcić ani od wew, ani od zewnątrz. Da się go rozkręcić tylko od strony futryny....

Jesteśmy uwiezieni w chacie, macie jakiś pomysł? czy muszę wyłamać drzwi ?... :disgust:

Opublikowano

Pewnie sprężynka w zamku strzeliła :chytry: a klamkę da się wyciągnąć? Jeśli tak to spróbuj tam coś podłubać a jak nie to dzwoń po ślusarza :decayed:

Możesz wywalić drzwi w ostateczności bo z tego zamka i tak już nic nie będzie.

Opublikowano
  • Autor

Gdzie ja Ci znajdę dzisiaj w święto ślusarza.... Klamkę wyciągnąłem...ale wszystko w środku jest obudowane jest tylko wejscie na kwadratową końcówkę klamki[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 17:29_________________________________________________Rano, szkoła, robota itp. a Ojciec w delegacji :wallbash:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 17:30_________________________________________________i nie chciałbym pożaru w domu :cool1:

Opublikowano

Rozwierć zamek, albo niech ktoś Ci rozwierci od zewnątrz jak nie masz wiertarki.

Opublikowano

Rozwierć zamek, albo niech ktoś Ci rozwierci od zewnątrz jak nie masz wiertarki.

To chyba jedyna rada, albo uderzaj w drzwi w okolice zamka, może "dzyndel" odskoczy :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Albo wyjdź z drzwiami :decayed:

Opublikowano

Albo ściągnij z zawiasów jeśli masz je od środka, może są odkręcane? :mysli::decayed:

Opublikowano
  • Autor

niestety zawiasy nie są odkręcane, a drzwi nie wyjme z zawiasów bo ich nie podciągnę do góry przez ten dziubek przy klamce co pod naciskiem klamki sie otwierają drzwi[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 18:03_________________________________________________no i stało się, moje nerwy puściły, drzwi pękły przy zamku..... nie miałem innego wyjścia...

ciekawe czy zaraz policja nie przyjedzie że włamanie :gwizdanie: ...

Zamki antywłamaniowe mają zalety.. ale mają i wady :wallbash:

Opublikowano

zawsze mozna uzyc karty do bankomatu/biblioteki/miesiecznego :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zawsze mozna uzyc karty do bankomatu/biblioteki/miesiecznego :naughty:

Za późno przyjacielu....:P ale patent dobry.

Opublikowano

Dałeś radę?

Opublikowano
  • Autor

Tak, wyłamałem drzwi, nie było innego wyjścia :cool1:

Opublikowano

sila razy masa = wejscie z drzwiami ;d

Opublikowano
  • Autor

hah, wejście z drzwiami jest cudowne i ten huk .. w święto na klatce :polew: i zaraz odziwo wszyscy wychodzą ze zwierzakami na spacery :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.