Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Audi Symphony 3 do A4 B6


Daniotkd

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad kupnem tego radia na allegro (http://allegro.pl/audi-symphony-3-a4-b7-b6-mp3-zmieniarka-6cd-2-din-i1910550968.html), teraz mam 1din kaseciaka ale wsadzilem kosz 2din i chcialem cos lepszego wmontowac. Bedzie to radio pasowało do mojej b6 wie ktos moze nie trzeba bedzie nic kombinowac vagiem itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy multikiera z B6 uciagnie takie radyjko?

Tylko głośniej/ciszej czyli przyciski z prawej strony. Przyciski z lewej strony nie dzialaja z C3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem to radyjko kostke ISO>ISO2 podlaczam radio FM działa a jak przełączam na CD wyskakuje mi CD ERROR SERVICE, niedługo wrzuce zdjęcie do pokazania:D wie ktos moze co jest nie tak?;/

Uszkodzony mechanizm. Mam to samo. Wkurwiłem sie bo radio padło 2 dni po skończeniu gwarancji( przypadek :mysli: ). Teraz muszę je jakoś naprawić. Jak byś miał jakiś pomysł na naprawę to dawaj znać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddałem radio do naprawy jak bede wiedział cos wiecej to dam znac :) poczta polska uszkodziła radio.[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 12:19_________________________________________________imag0042mw.th.jpg

wstawie jaki blad wyskakuje moze ktos bedzie mial to samo :D

imag0044ag.th.jpg

i odrazu jak ktos kupuje radio pin 16 z 15 trzeba zmostkowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...