Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Tempomat - 6 bieg


Ksiadz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po zmianie skrzyni na sześcio biegową, tempomat widzi i działa tylko do piątego biegu. Czy da radę VAGiem zrobić by działało na szóstym czy to już inny program i inna zabawa?

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie tempomat nie powinien rozróżniać biegów, przy zmianie biegów dostaje przecież tylko informacje ze sprzęgła że zostało wciśnięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to jest manual.

Zmieniłem na 6 i powiedziano mi, że trzeba sterownik silnika jeszcze przeprogramować, więc dlatego pytam.[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 14:49_________________________________________________W VAG pokazuje mi to, okienko COMPONENT, czyli, że chyba jest z tego co rozumiem?

http://imageshack.us/photo/my-images/37/audi003k.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w VAG ENGINE i tam LOGIN i wpisać dokładnie to i DO IT czy bez przednich zer?

Sorry za pytanie, ale jestem początkujący, jeśli można to tak nazwać :embarrassed:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 15:53_________________________________________________CHyba już mam, kliknąć RECODE i tam wpisać...? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w RECODE 07 :) Masz teraz kodowanie 0016701 zmien zamiast 0 na 1 czyli 0016711 a pozniej Do It !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mu nie chce zmienić kodu.

Może wyłączyć pierw tempomat?[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 16:10_________________________________________________Dalej lipa. Nie che go wpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To działa jak wpisuje w LOGIN, załącza mi tempo.

Za słaby kabel? W INSTRUMENT CLUSTER zmienił, dało się RECODE a tutaj nie? To chyba troche bez sensu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bys mial ORI kabel to by ci podswietlalo wszystkie podpowiedzi :) Wejdz w Engine 01 pozniej w Login 11 i wpisz ten numer 11463 .Pozniej przeprowadz kodowanie wchodzac w Recode 07 i wpisujesz 0016711 Do IT !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa. To samo.

Cóż, może masz rację. W następnym tygodniu będę miał inny kabelek, od VIAKENA, może nim coś się da zrobić.[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 16:47_________________________________________________Ale przy innych, np. właśnie w INSTRUMENT pokazuje mi chmurke z kodami.[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 16:48_________________________________________________A napisz mi proszę, czy w VAGU mogę skorygować sobie wskaźnik temperatury? Bo mnie przekłamuje, pokazuje 70 stopni a jest 90.

---------- Post dopisany 27-07-2012 at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany 04-11-2011 at 15:51 ----------

Witam!

Odświeżę temat bo dalej mam z tym problem.

Mam już ori kabele rosstech. Ale dalej lipa z kodowaniem. Wpisuję 0016711 RECODE i pokazuje mi out of range.

Dzisiaj wyjeżdżam a przydałby się tempo na 6 biegu.

Jakieś pomysły?

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

Może ktoś na szybko może podpiąć się do siebie i zobaczyć co ma tam wklepane, jak ma tempo i skrzynię sześć biegów, pleeeeaase :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...