Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Problem z radiem Pioneer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Dzisiaj wymontowałem fabryczne radio z mojej B5 i zamontowalem w jej miejsce Pioneera DEH-140 UB. Mam to radio podłączone tak, że po wyjęciu kluczyka ze stacyjki radio samoczynnie się wyłącza. I tu pojawia się problem. Po ponownym włączeniu, wszystkie ustawienia się zerują, na erkanie pojawia się wersja demo, muszę na nowo ustawiać zegar itp. Czy ktoś miał z was taki sam problem? Czy musze coś przestawić w ustawieniach żeby zapamiętał wszystkie konfiguracje i nie zgłaszał się już menu demo, czy jest to wina połączenia? Proszę o pomoc. Z góry dziękuję pozdrawiam.

Opublikowano

wyciag jeszczeraz radio Sprobuj podmienic czerwony kabel z zoltym miejscami jak to nie yadyiala to najlepiej wez w dlon jakis miernik badz probowke i poszukaj na ktorym kablu masz staly+ a na ktorym po stacyjce.

Opublikowano

Witam. Dzisiaj wymontowałem fabryczne radio z mojej B5 i zamontowalem w jej miejsce Pioneera DEH-140 UB. Mam to radio podłączone tak, że po wyjęciu kluczyka ze stacyjki radio samoczynnie się wyłącza. I tu pojawia się problem. Po ponownym włączeniu, wszystkie ustawienia się zerują, na erkanie pojawia się wersja demo, muszę na nowo ustawiać zegar itp. Czy ktoś miał z was taki sam problem? Czy musze coś przestawić w ustawieniach żeby zapamiętał wszystkie konfiguracje i nie zgłaszał się już menu demo, czy jest to wina połączenia? Proszę o pomoc. Z góry dziękuję pozdrawiam.

Mam ten sam problem :chytry:

wyciag jeszczeraz radio Sprobuj podmienic czerwony kabel z zoltym miejscami jak to nie yadyiala to najlepiej wez w dlon jakis miernik badz probowke i poszukaj na ktorym kablu masz staly+ a na ktorym po stacyjce.

To może pomóc? Nic nie spalę?

Opublikowano

CZerwony kabel oraz zolty sa zawsze + bo jeden to jest podtrzymanie pamieci a drugi to jest zasilanie czarny wiadomo masa.Przy podmienieniu ich nic nie stanie :)

Opublikowano

CZerwony kabel oraz zolty sa zawsze + bo jeden to jest podtrzymanie pamieci a drugi to jest zasilanie czarny wiadomo masa.Przy podmienieniu ich nic nie stanie :)

Ok to jutro spróbuję :good:

Opublikowano
  • Autor

wyciag jeszczeraz radio Sprobuj podmienic czerwony kabel z zoltym miejscami jak to nie yadyiala to najlepiej wez w dlon jakis miernik badz probowke i poszukaj na ktorym kablu masz staly+ a na ktorym po stacyjce.

Dziękuję za pomoc, pomogło i radio śmiga aż miło :) Temat do zamknięcia pozdrawiam.

Opublikowano

Kolego a jak podmieniłeś te kable w kostce? Jak się je wyciąga? Próbowałem dzisiaj ale one twardo siedzą i na siłę nie chciałem ciągnąć żeby ich nie pourywać :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Szczerze to podjechałem do znajomego elektryka, zrobił dokładnie to samo co kolega wyżej napisał czyli podmienił dwa kable, zajeło mu to 2 minuty. Sam nie chciałem grzebać żeby czegoś nie uszkodzić także dokładnie co i jak nie powiem bo nie patrzyłem mu na rece.

Opublikowano

podmien w wiązce radia a nie wiązce samochodu. jak sie nie chca wypiąc to przetnij i zlutuj odwrotnie zaizoluj i będzie śmigac

Opublikowano

podmien w wiązce radia a nie wiązce samochodu. jak sie nie chca wypiąc to przetnij i zlutuj odwrotnie zaizoluj i będzie śmigac

A w wiązce radia będzie łatwiej? Jutro spróbuje :good:

Opublikowano

wiazka wradiu w wiekszosci przypadkow jest przystosowana do zamiany tych wlasnie kabelkow. Jak nie to cazki lutownica w dlon i podmianka :)

Opublikowano

wiazka wradiu w wiekszosci przypadkow jest przystosowana do zamiany tych wlasnie kabelkow. Jak nie to cazki lutownica w dlon i podmianka :)

Aha no to jutro obadam temat :good:

Opublikowano

Powodzenia :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.