Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Światła mijania świeca po przekręceniu stacyjki


litwin91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, poprzedni właściciel samochodu przerobił swiatła tak aby się zapalały po przekręceniu stacyjki.

Chciałbym to zlikwidować ponieważ chcę zamontować swiatła do jazdy dziennej na ledach, no i nie wiem gdzie on to podłączył aby tak swieciło.

Sprawdzałem przekażniki pod kierownicą ale to nic mi nie dało. Doszłem tylko do wniosku ze swiatła nie swiecą jak odłącze czarno żółty kabel od przekażnika 370 ale nie wiem gdzie on idzie.Po odłączeni go jest spoko ale nie działają wtedy swiatła przeciwmgłowe.

Może któryś z kolegów powie mi gdzie może szukać miejsca w którym mogł się wpiąć poprzedni właściciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma dołożonego żadnego modułu to pewnie zmienił kodowanie na skandynawskie. W tym własnie światła zapalają się same. Poszukaj, na forum jest opisane jak to przekodować tylko musisz mieć VAG-a albo podjechać gdzieś na lokalnego to chłopaki Ci zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest model b5 z 2001r po lifcie. W lampach mam jakieś wtyczki na 3 kable prawdopodobnie na swiatła dzienne[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 16:40_________________________________________________panowie byłem u "fachowca" podłączył mnie pod komputer i mi powiedział ze w tym modelu nie było załączenia świateł po przekręceniu kluczyków, więc pozostaje mi szukać gdzieś jakiś przepinek. Ma ktoś jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...