Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Światła mijania świeca po przekręceniu stacyjki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, poprzedni właściciel samochodu przerobił swiatła tak aby się zapalały po przekręceniu stacyjki.

Chciałbym to zlikwidować ponieważ chcę zamontować swiatła do jazdy dziennej na ledach, no i nie wiem gdzie on to podłączył aby tak swieciło.

Sprawdzałem przekażniki pod kierownicą ale to nic mi nie dało. Doszłem tylko do wniosku ze swiatła nie swiecą jak odłącze czarno żółty kabel od przekażnika 370 ale nie wiem gdzie on idzie.Po odłączeni go jest spoko ale nie działają wtedy swiatła przeciwmgłowe.

Może któryś z kolegów powie mi gdzie może szukać miejsca w którym mogł się wpiąć poprzedni właściciel.

Opublikowano

Jeżeli nie ma dołożonego żadnego modułu to pewnie zmienił kodowanie na skandynawskie. W tym własnie światła zapalają się same. Poszukaj, na forum jest opisane jak to przekodować tylko musisz mieć VAG-a albo podjechać gdzieś na lokalnego to chłopaki Ci zrobią.

Opublikowano
  • Autor

w sumie możliwe bo po przekręceniu stacyjki zapalają się postojówki oraz mijania lecz nie podświetla wnętrza samochodu. Myślisz że to będzie to?

Opublikowano

Tak. Poczytaj

Opublikowano

myślałem że tryb skandynawski jest dopiero od modelu B6 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

to jest model b5 z 2001r po lifcie. W lampach mam jakieś wtyczki na 3 kable prawdopodobnie na swiatła dzienne[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 16:40_________________________________________________panowie byłem u "fachowca" podłączył mnie pod komputer i mi powiedział ze w tym modelu nie było załączenia świateł po przekręceniu kluczyków, więc pozostaje mi szukać gdzieś jakiś przepinek. Ma ktoś jakieś pomysły?

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Tak, szukaj jakiejś przepinki bo w B5 nie da się uruchomić Skandynawi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.