Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy jest szansa odzyskac pieniadze za zle wykonana usloge?


kery

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszlym tygodniu wstawilem autko na wymiane rozrzadu i uszczelnienie nagrzewnicy oleju.Musze przyznac ze uporali sie z wszystkim w 1.5 dnia z tym ze wszystko delikatnie mowiac SPIEPRZYLI.Rozrzad przestawiony o zabek ,wracalem tam dwa razy ale gosciu szed w zaparte ze wszystko jest ok,zamiast uszczelnienia nagrzewnicy wymienil mi odpowietrzenie silnika pomimo ze golym okiem bylo widac z kat cieknie.urwali bagnet i zapomnieli poskladac alarm ktory uprzednio rozebrali(poodcinali kable) za calosc skasowa 1300zl.Efekt -nagrzewniczka rosciekla sie niemal calkowicie,a forumowicze wskazali mi co jest nie tak z silnikiem(przestawiony rozrzad) .poprawienie wszystkiego wyjdzie mnie(autko stoi w innym warsztacie) ok 1500zl bo wszystko wyszlo 2000km od polski. Czy ktos moze wie czy jest szansa odzyskac chociaz czesc kasy od tych zlodziei?Jezeli tak to prosze o porady........[br]Dopisany: 08 Marzec 2008, 02:47 _________________________________________________PS Gregor,Krzysiek,Ricardo dzieki za wskazanie usterki, :hi:jestem waszym dloznikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez papiery od mechanika tego teraz co poprawil nuiech ci troche opisze ze dokonal korekty rozrzadu po uprzedniej zle wykonanej robocie,koszty itd.,najlepiej jakbys mial potwierdzenie ze robiles tam ten rozrzad(u tego partacza)zeby czasmi niewyparl sie i nipowiedzial ze auto wogole tam niestalo,,,jak juz mechanik poprawi rozrzad wez papiery i pokasz partaczowi czego dokonal (co poprawil)i strasz sadem moze sie ugnie,powiedz ze rozmawiales z adwokatem i jest szansa wygrac i ze narobisz mu kolo d*py,moze to cos da bo raczej przed sadem bys niewygral jak niemiales gwarancji na robote na papierze i opisane co mialo byc zrobione,lub podejdz do adwokata jakiegos i zapytaj powinien ci cos podpowiedziec za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...