Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Łącznik stablizatora - można wymienić tylko 1 strone ?


trezor4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam do wymiany łącznik stablizatora od strony kierowcy i gume stabilizatora , moje pytanie jak w temacie czy mozna zrobic tylko 1 strone ? czy lapiej zrobic obie odrazu ? bo jezeli nie ma jakis przeciwwskazac to po co wymieniac cos to jest dobre ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam do wymiany łącznik stablizatora od strony kierowcy i gume stabilizatora , moje pytanie jak w temacie czy mozna zrobic tylko 1 strone ? czy lapiej zrobic obie odrazu ? bo jezeli nie ma jakis przeciwwskazac to po co wymieniac cos to jest dobre ? :)

mozna tylko z jednej strony :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: a mozesz mi powiedziec czy taki lacznik bedzie ok do mnie :

http://www.samli.pl/product_info.php?product_id=45810&cPath=a_106_4837_30115&cat=0

ja mam rocznik 97 maj chyba przed 1 liftem , a mechanik mowil ze sa dwa rodzaje lacznikow i mam ten stary , a wiec czy ten z linku jest dobry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten podejdzie jak najbardziej. Łączniki były dwa typy. Starszy typ ze sworzniami kulistymi i nowy typ ze śrubami zamiast już tych sworzni kulistych. Teraz już produkują chyba tylko te nowego typu co jest w linku powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten podejdzie jak najbardziej. Łączniki były dwa typy. Starszy typ ze sworzniami kulistymi i nowy typ ze śrubami zamiast już tych sworzni kulistych. Teraz już produkują chyba tylko te nowego typu co jest w linku powyżej.

dokladnie.kupuj i zakładaj :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...