Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brak licznika kilometrów


maciejas002

Rekomendowane odpowiedzi

Heja :hi:

Jako że od dłuższego czasu nie miałem podświetlenia ważnych prędkości tj od 160 + :decayed: postanowiłem naprawić tą usterkę. Odkręciłem licznik, wypiąłem 2 wtyczki ( żółta/ niebieska ) i zabrałem się za sprawdzanie żarówek, znalazłem 1 wypaloną wsadziłem i sprawdziłem. Dalej nic -.- . Po czym odkręciłem taką a'la kwadratową i okazała się uszkodzoną, gdy ją wyciągnąłem okazało się ze brak licznika KM całego i dziennego. Wpiąłem ją ponownie i dalej nic. Czy taka kwadratowa, z napisem Toshiba ma na to wpływ czy po prostu kupić jutro 10 żarówek czy 15 i niezależnie od tego czy dobra czy zła wymienić wszystkie jak leci, czy to pomoże? Czy jest jakaś inna wina że nie wyświetlają mi się km ?? Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw sprawdz żarówki a potem montuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro kupię komplecik wymienię i od razu dam znać czy coś jest na + czy - oby bylo tylko na + bo :wallbash:

[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 19:58_________________________________________________Wiec tak, kupilem az 3 zarowki bo tyle bylo w sklepie - aktualnie nie jestem w KRK, tylko u tesciow -.- a tu 3 sklepy na krzyz... :kwasny:. Metoda raz po raz sprawdzalem zarowki, spalona -> out i na jej miejsce nowa. Brakuje mi jeszcze 2 szt. co gorsze sie spalily w trakcie testowania czy wszystko ok, czyli tylko podlaczenia licznika. Co najgorsze, to to, ze teraz swieci sie kontrolka AIR BAG, fakt jak sie krecilem po aucie uderzylem lokciem w poduche,ale czy to to ? :wtf:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 18:23_________________________________________________Nikt nie ma pomysłów ? Dodatkowo zauważyłem że gdy zapalam to kontrolka air bag świeci się chwile potem gaśnie zawsze gasła wcześniej, czy może mieć na to wpływ to że na 100% w samym liczniku brakuje mi 1 żarówki a 1 jest spalona ? :decayed: pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...