Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] Katalizator pilnie poszukiwany


Kazik123

Rekomendowane odpowiedzi

po kilku no może kilkunastu dniach poszukiwań przyczyn zapalania sie kontrolki check engine znalazła sie przyczyna,

za słaby przelot na lewego kata

teraz jaka cena nowego w ASO i czy są zamienniki, a może używka

myślałem o całkowitym wycięciu kata i wstawieniu strumienicy lub rurki, ale nie znam nikogo kto by ogarnął temat check-a z drugiej sondy bo to już dobry tuner musi ogarnąć

gdzie szukać katalizatora do A4 3.0 V6 Q

p.s pierwszy priorytet - ma być tanio i dobrze bo cieńko stoje z kasą :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal kata, wstaw rure i przed sonde tulejke 3cm powinno pomoc, przynajmniej nie wykosztujesz sie na katalizator, ten zabieg powinien wyniesc cie ze 100zl, a starego kata jeszcze sprzedasz wiec moze i wyjdziesz na plusa, a jak nie pomoze to tuner Ci wtedy zostanie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomoże !!!! Żadna tulejka przerabiałem ten temacik, wstawiałem u sioebie obecnie tak mam i jedyne co to tylko nie złapie tak szybko błędu ale nie jest to rozwiązanie. Nowy kat hmm jest ryzyko bo robie to m.in firma POLONEZ S.A wysyłasz i ci wstawią ale nie wiesz jak zachowa ci się fałka jedna względem drugiej tu mierzy ciśnienie spalin i mogą być jaja, tak jak u mnie.

Znam pewnego fachowca który mi pomoże wyleczy moją Audi, zgrał mapę kompa i wywali mi całkowicie sondy te tylne wten czas można pozbawić autka katów, wstawić w to miejsce jakieś przelotowe tłumiki sportowe czy coś i będziesz hasał.

Będziesz chciał napisz na PRV to dam ci dane do gościa który to ci ogarnie jeśli nie masz daleko do Białegostoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...