Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bunia Wąskiego ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jak swieca te hidy w halogenach w nocy? jakies foty prosimy!

Opublikowano

ciekawe jak to jest miec w aucie trixenon a nawet quattro xenon :shocked::kox:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe jak to jest miec w aucie trixenon a nawet quattro xenon :shocked::kox:

Niezle :) polecam moda jak ktoś dużo jeżdzi w nocy :good: w halogenach to bardziej dla wyglądu :)

Opublikowano

Wrzuccie sobie xenona do wstecznych.. :polew:

Opublikowano

a jak swieca te hidy w halogenach w nocy? jakies foty prosimy!

były fotki juz na forum :gwizdanie: zaraz poszukam jak nie mozesz znalesc :kox:

masz w moim autku pokazane : http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6/a4_b6_19_tdi_bodykit_s4_nowe_fotki-t3426.0.html;msg46222

Opublikowano

a jak swieca te hidy w halogenach w nocy? jakies foty prosimy!

były fotki juz na forum :gwizdanie: zaraz poszukam jak nie mozesz znalesc :kox:

masz w moim autku pokazane : http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6/a4_b6_19_tdi_bodykit_s4_nowe_fotki-t3426.0.html;msg46222

nawet ladnie to wyglada :) szkdoa tylko ze tak malo uzywam halogenow bo w zasadzie to one w niczym mi nie pomagaja :thumbdown:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2008, 09:06 _________________________________________________

Wrzuccie sobie xenona do wstecznych.. :polew:

no spozniles sie z tym pomyslem bo ja mam :polew: potem wrzuce fotke :evil:

45cf9b56d6e4cb7f.jpg

:polew:

Opublikowano

dla mnie autko bardzo fajnie zrobione, wielkie graty z mojej strony :)

Opublikowano
  • Autor

a jak swieca te hidy w halogenach w nocy? jakies foty prosimy!

były fotki juz na forum :gwizdanie: zaraz poszukam jak nie mozesz znalesc :kox:

masz w moim autku pokazane : http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6/a4_b6_19_tdi_bodykit_s4_nowe_fotki-t3426.0.html;msg46222

nawet ladnie to wyglada :) szkdoa tylko ze tak malo uzywam halogenow bo w zasadzie to one w niczym mi nie pomagaja :thumbdown:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2008, 09:06 _________________________________________________

Wrzuccie sobie xenona do wstecznych.. :polew:

no spozniles sie z tym pomyslem bo ja mam :polew: potem wrzuce fotke :evil:

45cf9b56d6e4cb7f.jpg

:polew:

coŚ nie działa ten Twój XENON :polew:

Opublikowano

HiRide dawaj.. :evil:

Opublikowano

a jak swieca te hidy w halogenach w nocy? jakies foty prosimy!

były fotki juz na forum :gwizdanie: zaraz poszukam jak nie mozesz znalesc :kox:

masz w moim autku pokazane : http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6/a4_b6_19_tdi_bodykit_s4_nowe_fotki-t3426.0.html;msg46222

nawet ladnie to wyglada :) szkdoa tylko ze tak malo uzywam halogenow bo w zasadzie to one w niczym mi nie pomagaja :thumbdown:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2008, 09:06 _________________________________________________

Wrzuccie sobie xenona do wstecznych.. :polew:

no spozniles sie z tym pomyslem bo ja mam :polew: potem wrzuce fotke :evil:

45cf9b56d6e4cb7f.jpg

:polew:

coŚ nie działa ten Twój XENON :polew:

zgasł ;( moze przetwornica padła :mysli:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 13:01 _________________________________________________piszcie czy widac fotke bo u mnie tez nie bylo widac ale jakos samo sie naprawilo i juz jest ok :>

Opublikowano

Wrzuc na imageshacka.. :kox:

Opublikowano

już jest fotka :) wygląda jak ufo trochę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

już jest fotka :) wygląda jak ufo trochę :wink4:

Gdzie ja nic nie widzę :polew:

Opublikowano

O masakra.. :kox:

Jakie zarniki tam wsadziles..? :polew:

QuattroXenon.. :polew:

Opublikowano

Wrzuc na imageshacka.. :kox:

z łaski swojej daj mi linka bo nigdy z tego nie korzystalem :polew:

jedni widza inni nie :wallbash:

Opublikowano

już jest fotka :) wygląda jak ufo trochę :wink4:

Gdzie ja nic nie widzę :polew:

to ja już nic na to nie poradzę... :polew:

Opublikowano
  • Autor

A już widzę :gwizdanie: po mojemy to na pewno nie xenon tylko ledy :gwizdanie:

Opublikowano

45cf9b56d6e4cb7ffk4.jpg

:kox:

PS. ale zrobilismy waskiemu burdel w temacie.. :polew:

Opublikowano

A już widzę :gwizdanie: po mojemy to na pewno nie xenon tylko ledy :gwizdanie:

a niech Cie :polew:

ato jest moj xenon

75de62ddfa7ea949.jpg

:polew: :polew:

chyba nie mysleliscie ze mam naprawde xenon we wstecznym? :polew:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 13:45 _________________________________________________

45cf9b56d6e4cb7ffk4.jpg

:kox:

PS. ale zrobilismy waskiemu burdel w temacie.. :polew:

no niech nie mysli waskipl ze tylko on moze miec wszedzie xenony :tongue4::polew:

Opublikowano

Waski dawaj ksenona do lampki w środku :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.