Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Piaseczno] Kris Auto Serwis


pilot69

Rekomendowane odpowiedzi

Kris Auto Serwis

Krzysztof Łojewski

ul.Orzeszkowej 60

05-500 Piaseczno

tel. 602 748 414

Gdyby nie ww. zakład już dawno pozbył bym się mojej A4. Do tej pory zawsze korzystałem z ASO, w przypadku Toyoty i Nissana nigdy nie narzekałem, ale ASO Audi (zwłaszcza Rowiński-Wajdemajer Piaseczno :wallbash:) to DRAMAT!!!. Paradoksalnie jedyna zaleta ASO w Piasecznie to fakt, że zmusili mnie do poszukania alternatywy i trafiłem do Kris Auto a samochodzik w końcu zachowuje się tak jak powinien. Np. czujnik hamulca, który według ASO jest niedostępny w całej Polsce, oraz nie ma go nigdzie w Niemczech p. Krzysiek załatwił w 3min. (jedna rozmowa tel. -czujnik oryginalny), alternator w ASO do regeneracji (chociaż to oni sami nie wiedzą "czy to alternator, czy coś innego"), w KrisAuto podzespoły wymienione na nowe całość za śmieszne pieniądze w porównaniu do ASO.

Dodajcie jeszcze do tego poczucie humoru właściciela i wymianę żarówek za free :wink4:

Naprawdę szczerze polecam :th:

ps: nie wspominam już o przeglądach, wymianie rozrządu itp. wszystko szybko, sprawnie i za rozsądne pieniądze, i w przeciwieństwie do aso, terminy są akceptowalne 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc zgodnie z poleceniem byłem tam bo chciałem zrobić rozrząd... Jak chciałem tak zrobiłem...

Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Oceńcie wy..

Na wstępie zapytałem ile to będzie kosztować. Powiedziałem ze chce rolki i napinacze SKF, pasek Conti i nową pompe wody (firmy nie sprecyzowałem) + robocizna. Właściciel stwierdził, że części z pompą wody to 400zł + 200zł robocizna. Dodatkowo daje gwarancje na 60kkm.

Super! - umówiłem się i za ok. tydzien odstawiłem auto do roboty.

I teraz kilka sposprzeżeń:

1) odstawiłem samochod do Piaseczna ok. 9. Nie umawialismy sie na godzinę 8 rano, wiec nie pedziłem. Zebym wiedzial ze tak bedzie to bym byl tam w momencie gdy otwiera warsztat. Własciciel stwiedził ze sie spoznilem i teraz musze czekac. Zamiast o 14, auto było gotowe na 18..

2) Nie została wymieniona pompa wody. Nie wiem dlaczego. Probowalem dzwonić, ale Pan Krzysztof nie odebrał i nie oddzwonił. Trudno.

3) Gdy zacząłem dopytywać jakie dokładnie założono rolki i napinacze Pan Krzysztof stwierdził, że Ruvielle! A przeciez chciałem SKF!! :wallbash: Pasek jest CONTI.

Koszt czesci + roboty bez pompy wody 550 zł! :kwasny:

A teraz perełka :decayed: :

4) Nie wiadomo z jakiej przyczyny Pan Krzysztof wymienił mi płyn chłodniczy. Powiedział, że stary był rozrobiony wodą i trzeba było go wymienić. Najlepsze jest to, że celowo nie wymieniałem tego płynu bo kupiłem tydzien temu termostat i miałem zamiar go wymienić sam! Ta samowolna usługa kosztowała mnie dodatkowo 50zł. Na moje tłumaczenie, że to bez sensu było, bo musze niedlugo termostat wymienic odpowiedz: "To klient mogl powiedziec ze termostat jest do wymiany". LOL :wallbash: :wallbash:

Nie mowie, ze jestem nie zadowolony, bo rzeczywiscie rozrząd mialem zrobiony nawet bez pompy tanio: czesci kosztowaly z tego ok. 250 zł i robota 300zl, ale inna była rozmowa jak umawiałem sie na robote a inna jak samochod odbieralem. I jeszcze ta nieszczesna nie potrzebna wymiana plynu chlodniczego... Zakład jest ok, ale trzeba chyba z gory zastrzec co ma być zrobione i za ile.

I jeszcze jedna ciekawostka: 'za darmo' dostałem mini zeszycik z info co jest do zrobienia w samochodzie - a moze w cenie tej wymiany płynu w chłodnicy ? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...