Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] nie wyłączają się wycieraczki


piotrus79

Rekomendowane odpowiedzi

problem polegał na tym( już zrobione ) że podczas deszczu lub po myciu auta wycieraczki nie chciały się wyłączyć, pomagało ponowne uruchomienie auta. A WYSTARCZY wykręcić pióra z ramionami, zdjąć połowe plastykowej osłony podszybia wykręcić silniczek wycieraczki razem ze stelażem (tylko 3 śrubki) i wyjąć ułatwia to odkręcenie pokrywy bezpieczników czarna skrzyneczka ( na 5 śrub). Po wymontowaniu z tyłu silniczka jest osłona uwaga na uszczelke (na 6 śrub) odkręcamy dekielek i czyścimy go szmatką wycierając do sucha ( ja umyłem jeszcze penetrusem może być WD40 i znowu do sucha wycieramy i suszymy) całość skręcamy i staramy się nie uszkodzić uszczelki. Wygarniamy wszystkie liście i inne śmieci które tam są. Teraz pozostało nam zmontowanie wszystkiego do kupy i upewnienie się że wszystko działa jak należy. U mnie pomogło. MAM NADZIEJE ŻE POMOGŁEM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno pomoże, ja przerabiałem ten temat w zeszłym miesiącu. Dodam tylko, że można odkręcić ramiona wycieraczek od silnika to łatwiej wyjąć silniczek, a przy okazji jak już mamy wszystko na stole, to można przeczyścić i przesmarować sworznie do których przykręcane są pióra wycieraczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...