Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] laptop za 2100

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zamierzam kupić laptopa do 2100 zł, matryca 15.6 system win7 procek może doradzicie jaki lepszy, amd czy intel?laptop ma służyć do internetu, oglądania filmów,no i jak się da to w coś zagrać sporadycznie.Jak możecie to podajcie kilka konkretnych modeli ,bo jest tego dużo.

skoro nie chcecie nic polecić,to co powiecie na to Pavilion dv6-6020ew i3 4GB 15,6 LED HD 500GB 6490

Opublikowano

http://www.nhl.pl/index.php?act=idx

tutaj coś znajdziesz

Opublikowano

upewnij się czy w HP poprawili temat przegrzewania się :wink4: , znam 3 osoby, które mają z tym problem....

Opublikowano

upewnij się czy w HP poprawili temat przegrzewania się :wink4: , znam 3 osoby, które mają z tym problem....

No mój padł po roku a w serwisie powiedzieli że mieli tego mase :thumbdown:

Jak coś polecam ASUS lub TOSHIBA ewntualnie ACER, są to najlepsze marki dobrze wyspecjalizowane w komputerach, a ASUS to jak ferrari aut :wink4:

TOSIA jest tańsza ale równie dobra ja mam TOSIE 2 i pół roku i jest ogień :evil:

w twojej cenie to polecam taką:

http://allegro.pl/toshiba-c660-i3-2310-6gb-500gb-gf315-win7-a53e-k52-i1926283990.html

dobre parametry wiec tez pograsz sobie :naughty:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 20:33_________________________________________________lub taki :naughty:

http://allegro.pl/okazja-toshiba-l750-2x2-4ghz-6g-500g-ati6380g-win7-i1934967126.html

nawet chyba lepszy od popszedniego :wink4:

Opublikowano

[quote author=Łuki1984 a ASUS to jak ferrari aut

Jestem pracownikiem serwisu komputerowego, prawda jest brutalna ale najwięcej mamy awarii notebooków Asusa. Niestety ale nie ma już żadnej różnicy czy kupujemy Asusa, Acera, Della, HP, Packard Bella, Samsunga czy Sony, wszystko to tylko chińskie "jednorazówki". Szkoda jedynie że Apple tyle kosztują...

Opublikowano

[quote name=Łuki1984 a ASUS to jak ferrari aut

Jestem pracownikiem serwisu komputerowego, prawda jest brutalna ale najwięcej mamy awarii notebooków Asusa. Niestety ale nie ma już żadnej różnicy czy kupujemy Asusa, Acera, Della, HP, Packard Bella, Samsunga czy Sony, wszystko to tylko chińskie "jednorazówki". Szkoda jedynie że Apple tyle kosztują...

[/quote]

Nie pitol kolego :gwizdanie:

Z własnego doświadczenia: mam trzeciego laptopa był asus porządny, szwagierka ma już swojego 4lata i nawet na plaże z nim chodziła, HP to nie wspomne (wada fabryczna) padł po roku :sick3:

Toshiba hula że aż miło prawie 3 lata :wink4: wiec polecam :naughty:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 21:16_________________________________________________Poza tym Ty serwisujesz te kompy a nie używasz każdy po kilka lat, więc skąd wiesz :cool1:

Ludzie mogą przynosić kompy uszkodzone z ich własnej winy a nie same z wad lub tym podobnych :rolleyes:

Opublikowano

Oki, Ty masz swój punkt widzenia a ja co chwila odsyłam do reklamacji Asusa z uszkodzoną płyta główną.. Odnośnie tego co powyżej to HP rodziny DV6 miały problem z przegrzewającym się układem graficznym, jednakże ostatnie wypusty mają ten problem zlikwidowany..

Opublikowano

No ale o Toshibach nic złego nie słyszałem :cool1:

Płyty się przegrzewają bo ludzie kładą kompy na łóżku na kołdrze lub poduszkach, nogach i zatykają nawiewy wentylatorów i padają, wiem bo sam tak jednego lapa załatwiłem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

No i kolega teraz ma 2 punty widzenia i podejmie sam męską decyzyję :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dzięki za odpowiedz kupiłem hp, problem z grzaniem już rozwiązany,myślę ze będę zadowolony

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.