Skocz do zawartości
IGNOROWANY

droga katowice-warszawa , jak dojechac ?


szyba

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam jutro o 10 rano byc w Warszawie i wszyscy mnie strasza, ze od piotrkowa bede ciagle stal, planowalem wyjechac kolo 6 rano.

Podobno w piotrkowie mozna gdzies odbic zeby nie stac na drodze ktore jest w przebudowie.

Czy ktos jezdzi czesto do warszawy ta trasa ? Jakies sugestie ?

Dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kolego tą trasę pokonuje bardzo często bo zdarza się kilkanaście razy w miesiącu i przećwiczyłem już wiele alternatyw tej drogi.

Droga od Piotrkowa jest faktycznie przez mękę, ale obecnie jak miniesz korek (który od 1,5 msc tworzy się zawsze na odbiciu na drogę nr 8 - postawili swiatła 5 km dalej i dlatego) jest już w miarę ok. Wiadomo szału nie ma, ale jest jednostajna droga. (zakładam ze nie ma wypadku). Weź pod uwagę że jeżeli masz być na 10 w Warszawie (zależy które miejsce) to w okolicach godziny 8-8.30 musisz znajdować się już w Jankach, bo dalej to koreczek murowany o tej porze.

Udanej drogi, jak coś pytaj.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiore sie chyba przez siewierz-> kielce-> radom-> warszawa

40km dalej ale przynajmniej omine ta fatalna droge :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiore sie chyba przez siewierz-> kielce-> radom-> warszawa

40km dalej ale przynajmniej omine ta fatalna droge :)

Na Kielce zejdzie ci nie więcej jak 3 godziny, mnie tyle to zajmuje z Żor jadąc mniej więcej jak Pan Bóg przykazał. Droga jest taka sobie a na tygodniu trzeba wziąc pod uwagę ogromną ilość ciężarówek, które skutecznie spowalniają cały ruch a wyprzedzanie nie zawsze jest łatwe. Więc dobrze żebyś mial rezerwę czasu. Jadąc na Kielce trasą numer 7 (wbijesz się na nią w Jędrzejowie, tam jakiś czas temu były objazdy w centrum, nie wiem jak teraz) w Chęcinach jest węzeł w przebudowie więc tez może się przykorkować. Na szczęście nie musisz odbijać na Kielce bo siódemka obchodzi je bokiem i gnasz na Radom. Od Radomia masz ekspresówkę więc błyskawicznie dojedziesz na obrzeża stolicy gdzieś pod Sękocin chyba no a tam to już Janki i to co kolega napisał wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...