Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zmiana zawieszenia z 1BA na Bilstein B4 Amor i Bilstein B3 springi


slawo0909

Rekomendowane odpowiedzi

Sie mano, chciałem spytać czy ktoś z was zmieniał kiedyś może seryjne amortyzatory i sprężyny w zawieszeniu 1BA na podobny zestaw czyli- amortyzator przód Bilstein B4 gaz - do zwieszenia sportowego (czyt. o skróconym skoku) o nr.BNE-A951. Amortyzator tył Bilstein B4 gaz -do zwieszenia sportowego o nr.BNE-B180, oraz sprężyny Bilstein B3 Federn - do zwieszenia sportowego wersja wzmocniona - przód o nr.FE1-E796, tył o nr.FE1-E802.

Chodzi mi o to żeby uzyskać efekt taki jak w wersji s-line 1BE, bo jak wiadomo zestawy na alledrogo sa już mocno przechodzone a przede wszytkim mają swoje lata, a Bilstein produkuje tak można to nazwać zamienniki nowe, tylko czy to będzie ten sam efekt co w s-line ??? Miał ktoś podobne doświadczenia z zmiana na Bilsteina.

[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 10:42_________________________________________________widzę że jednak będzie problem z ta konfiguracja bo nikt tak nie kombinował, to spytam was o taką konfiguracje, sprężyny eibach -30mm + amortyzatory sportowe bilstein B4 co wy na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprężyny eibach -30mm + amortyzatory sportowe bilstein B4 Ladnie wtedy siadzie autko i bedziesz mial gwarancje :)

Z uzywkami to wiesz jak to jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki bo dziś własnie rozpatrywałem taki wariant i jak juz duzo osób pisało eibach sa ok żeby lekko autko poszło w dół i zachowało przyzwoity komfort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...