Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż i montaż grzanego lusterka zewnętrznego


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Kabelki ma kazda B8 podprowadzone do obudowy lusterek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie grzeją po wymianie wkładów i kodowaniu:(

Ogrzewanie lusterek działa po wciśnięciu przycisku ogrzewanej tylnej szyby :wink: tak robiłes ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz temperature na zewnatrz ? wiem ze chyba powyżej 5 C nie beda grzały .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to napięcie 8V to normalne- bo nie zmienia sie po wcisnieciu przycisku grzania szyby- jakby było stałe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to napięcie 8V to normalne- bo nie zmienia sie po wcisnieciu przycisku grzania szyby- jakby było stałe...

Trzeba sprawdzic u kogos w innym aucie jakie jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to napięcie 8V to normalne- bo nie zmienia sie po wcisnieciu przycisku grzania szyby- jakby było stałe...

Też miałem to 2 lata temu jak montowałem ten mod. Pewnie masz za slaby kabelek aby to zakodował.

Po podpięciu vcds 11.3 wystarczyło przełączyć odpowiednie bity i lustra odpalały sie.

tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to napięcie 8V to normalne- bo nie zmienia sie po wcisnieciu przycisku grzania szyby- jakby było stałe...

Trzeba sprawdzic u kogos w innym aucie jakie jest :wink:

U mnie jak sprawdzałem było normalnie 12,coś tam V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mi kodował właśnie VCDS 11.11.3 czyli powinno hulać... Może podjadę niech mi sprawdzi jeszcze raz kodowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie grzeją po wymianie wkładów i kodowaniu:(

Już wszystko gra;-) po prostu nie przyjęło kodowania za pierwszym razem...

iPhone Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy orientuje sie ktos w jaki sposob zamontowac elektrycznie skladane lusterka do a5/a4? Z tego co sie dowiedzialem i poczytalem na innych forach m.in.a3 aby zamontowac elektrycznie skladane lusterka potrzebne nam sa:

-lusterka z silnikiem do skladania

-przelacznik w drzwi

-odpowiedni sterownik który znajduje sie w drzwiach mojacy opcje skladania lusterek

Elektrycznie składane lusterka

Nosze sie z zamiarem wymiany lusterek z rocznika 2008 na lusterka z rocznika 2010 (troszke mniejsze wg mnie lepiej wygladaja skladaja sie pod katem do góry). Ciekawy jestem tylko oznaczen tego sterownika w drzwiach czy w moim przypadku musze wymieniac na nowy czy ma opcje skladania. Czy moze ktos cos pomoc w tej kwestii??

Dodam ze rocznik auta 2008 bez elektrycznie skladanych lusterek.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczytaj VCDS -em jaki masz numer sterowników moze nie trzeba bedzie wymieniac tylko przekodować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ a jaki sterownik obsługuje składanie lusterek ? da się to jakoś sprawdzić bez VCDSa i rozkręcania drzwi ? np po wyposażeniu ? Jeżeli mam np pakiet QQ1 Side Assist to sterownik będę miał który obsłuży mi to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się to jakoś sprawdzić bez VCDSa i rozkręcania drzwi ?

Albo kompem sprawdzisz lub trzeba bedzie zdemontowac tapicerke :wink: z tego co wiem to sterowniki z koncowka B, D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

co do lusterek zewnętrznych mam nietypowe pytanie.

kierunkowskaz w lusterku strasznie słabo mruga (ledwo co), wg mnie to jest żarówka do wymiany, ale niepotrafie sie do niej dostać, czy ktoś mógłby poradzić jak sie ją wyjmuje...??

Tam nie ma żarówki tylko dioda, musisz rozebrać całe lusterko:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...