Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Demontaż i montaż grzanego lusterka zewnętrznego

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie nie grzeją po wymianie wkładów i kodowaniu:(

Opublikowano
  • Autor
U mnie nie grzeją po wymianie wkładów i kodowaniu:(

Ogrzewanie lusterek działa po wciśnięciu przycisku ogrzewanej tylnej szyby :wink: tak robiłes ?

Opublikowano

Dokładnie,..

sprawdzałem tez miernikiem- mam 8V - to normalne?

Opublikowano
  • Autor

A jaką masz temperature na zewnatrz ? wiem ze chyba powyżej 5 C nie beda grzały .

Opublikowano

Kiedy sprawdzałem było jakieś 2,5C więc teoretycznie powinny grzać

Opublikowano

A to napięcie 8V to normalne- bo nie zmienia sie po wcisnieciu przycisku grzania szyby- jakby było stałe...

Opublikowano
  • Autor
A to napięcie 8V to normalne- bo nie zmienia sie po wcisnieciu przycisku grzania szyby- jakby było stałe...

Trzeba sprawdzic u kogos w innym aucie jakie jest :wink:

Opublikowano
A to napięcie 8V to normalne- bo nie zmienia sie po wcisnieciu przycisku grzania szyby- jakby było stałe...

Też miałem to 2 lata temu jak montowałem ten mod. Pewnie masz za slaby kabelek aby to zakodował.

Po podpięciu vcds 11.3 wystarczyło przełączyć odpowiednie bity i lustra odpalały sie.

tapatalk

Opublikowano
A to napięcie 8V to normalne- bo nie zmienia sie po wcisnieciu przycisku grzania szyby- jakby było stałe...

Trzeba sprawdzic u kogos w innym aucie jakie jest :wink:

U mnie jak sprawdzałem było normalnie 12,coś tam V.

Opublikowano

Znajomy mi kodował właśnie VCDS 11.11.3 czyli powinno hulać... Może podjadę niech mi sprawdzi jeszcze raz kodowanie...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
U mnie nie grzeją po wymianie wkładów i kodowaniu:(

Już wszystko gra;-) po prostu nie przyjęło kodowania za pierwszym razem...

iPhone Tapatalk

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam, czy orientuje sie ktos w jaki sposob zamontowac elektrycznie skladane lusterka do a5/a4? Z tego co sie dowiedzialem i poczytalem na innych forach m.in.a3 aby zamontowac elektrycznie skladane lusterka potrzebne nam sa:

-lusterka z silnikiem do skladania

-przelacznik w drzwi

-odpowiedni sterownik który znajduje sie w drzwiach mojacy opcje skladania lusterek

Elektrycznie składane lusterka

Nosze sie z zamiarem wymiany lusterek z rocznika 2008 na lusterka z rocznika 2010 (troszke mniejsze wg mnie lepiej wygladaja skladaja sie pod katem do góry). Ciekawy jestem tylko oznaczen tego sterownika w drzwiach czy w moim przypadku musze wymieniac na nowy czy ma opcje skladania. Czy moze ktos cos pomoc w tej kwestii??

Dodam ze rocznik auta 2008 bez elektrycznie skladanych lusterek.

Pzdr

Opublikowano
  • Autor

Odczytaj VCDS -em jaki masz numer sterowników moze nie trzeba bedzie wymieniac tylko przekodować .

Opublikowano

Grześ a jaki sterownik obsługuje składanie lusterek ? da się to jakoś sprawdzić bez VCDSa i rozkręcania drzwi ? np po wyposażeniu ? Jeżeli mam np pakiet QQ1 Side Assist to sterownik będę miał który obsłuży mi to ?

Opublikowano
  • Autor
da się to jakoś sprawdzić bez VCDSa i rozkręcania drzwi ?

Albo kompem sprawdzisz lub trzeba bedzie zdemontowac tapicerke :wink: z tego co wiem to sterowniki z koncowka B, D

Opublikowano

Witam.

co do lusterek zewnętrznych mam nietypowe pytanie.

kierunkowskaz w lusterku strasznie słabo mruga (ledwo co), wg mnie to jest żarówka do wymiany, ale niepotrafie sie do niej dostać, czy ktoś mógłby poradzić jak sie ją wyjmuje...??

Opublikowano
Witam.

co do lusterek zewnętrznych mam nietypowe pytanie.

kierunkowskaz w lusterku strasznie słabo mruga (ledwo co), wg mnie to jest żarówka do wymiany, ale niepotrafie sie do niej dostać, czy ktoś mógłby poradzić jak sie ją wyjmuje...??

Tam nie ma żarówki tylko dioda, musisz rozebrać całe lusterko:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.