Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Cieknie przy turbosprężarce foto


pstan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie ostatnio zauważyłem plamy płynu chłodzącego pod samochodem, zlokalizowałem i cieknie przy przewodzie turbo foto poniżej. pytanie czy to jest kwestia tylko dokręcenia tej śruby zaznaczonej na czerwono, jest pod nią jakaś uszczelka? czy da się kupić sam ten przewód (ewentualnie proszę o jego numer) i najważniejsze czy jego ewentualna wymiana jest trudna bo mechanik mi mówi że to trzeba turbo zrzucać i za samą robotę "od 150zł trzeba zacząć" :wallbash:

Foto z dołu auta

P1040418.jpg

Foto z góry auta

P1040412123.jpg

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj to dokładnie, ale wygląda to na uszczelkę spróbuj dokręcić tylko z wyczuciem.

Uszczelki znajdują się po obu stronach króćca, nr. uszczelki N 0138149 , i pewnie da się je wymienić bez wyciągania turbosprężarki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź jutro sprobóje to dokręcić i napiszę jak sprawa wygląda. :good:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 14:09_________________________________________________Trudny dostęp ale dobrałem się do dziadostwa jednak śruba ani drgnie. Samochód oddam do kogoś z pojęciem o tym (niestety przez brak wiedzy i odpowiedniego sprzetu sam nie dam rady) i pytanie czy ma ktoś może namiar na jakiś warsztat z dobrym stosunkiem cena/jakość ogarniającego grupe vag z okolic Ożarowa Maz. ewentualnie Warszawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...