Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Montaż łącznika stabilizatora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
http://upload4.postimage.org/1643901/photo_hosting.html Panowie mam problem z montażem łącznika stabilizatora. Tzn łącznik zamontowane ale nie wiem czy dobrze. Młodszy brat mi rozkrecil zawieszenie przód ale nie pamięta jak łącznikiem były przykręcone tzn która strona. A na master[/img]sportach nie ma strzalek. Na link powyżej jest prawa czy lewą strona? Ją zamontowane ten łącznik na prawe koło. Na forum szukałem ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Ta dluzsza tuleia łączy się ze stabilizatorem, łącznik montujemy garbem do wahacza tylnego i jest on przykrecany od strony koła tzn dochodzi do wahacza od strony koła?
Opublikowano
  • Autor

no właśnie z tej instrukcji korzystalem. Ale zobacz to http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1269.30. strona 3Z tego wynika sprzeczność. Łącznik który jest prawy jest nazywany jako lewy[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 16:11_________________________________________________20111118135549.th.jpg

Panowie dobrze mam zamontowany łącznik (odpowiednia strona)???????????????, na zdjęciu prawe koło.

Opublikowano

Tak jest OK

Opublikowano

Tak jest OK

potwierdzam i inaczej nie moze byc :cool1:
Opublikowano

Ciekawy jestem ile Ci wytrzymają te wahacze?

Opublikowano

Ciekawy jestem ile Ci wytrzymają te wahacze?

jest osobny watek na temat MS-ów i opinie sa rozne...tyle ile glow tyle opini :gwizdanie:
Opublikowano

Ciekawy jestem ile Ci wytrzymają te wahacze?

jest osobny watek na temat MS-ów i opinie sa rozne...tyle ile glow tyle opini :gwizdanie:

czyli ta jak ze wszystkim, kto co ma to chwali :cool1:
Opublikowano

powiem po krotku...zakladalem dwa komplety kuzynom w dwoch autach, ta sama droga do pracy (chodzi o odleglosc) te same auta i jednemu siadly chyba po 20tkm czy 25 a drugi juz ma 60 nakulane i dalej jezdzi :blink::mysli: a roznica kupna tydzien pozniej :gwizdanie: .

I tak samo bylo zakladane i w tej samej pozycji skrecane (w pozycji roboczej), ale jak mowilem inny jest od tego watek :przebiegly:

sory za :ot::)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.