Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] zagadkowa wtyczka


jakuk2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z kieszeni gdzie mieści się radio mam 2 kostki Iso standardowe oraz taką właśnie wtyczkę.

Nie grają mi głośniki w tylnych drzwiach jak i sub w bagażniku.

próbowałem podać sygnał na te kostkę za pomocą przewodu od głośników lecz na żadnej kombinacji nie zagrało nic więcej;/

z góry dzięki za jakieś podpowiedzi Co to za kostka ;]

W linku zdjęcia w/w kostki

http://chomikuj.pl/zbik1/Galeria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaznaczyłem odpowiedź na Twoje pytania :wink4:

Wtyczka jest właśnie od niskiego sygnału dla wzmacniacza, który obsługuje sub i tylne głośniki. Jeśli masz oryginalne radio to powinno być podłączone jak na obrazku, jeśli nie to trzeba przerobić troche instalację, albo zakupić odpowiedni adapter.

nowy2m.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nic nie kupiłem, uciąłem kostkę miniiso i podałem ją na zwykłe iso, sygnał na wzmacniacz podałem z radia tak jak do wzmacniacza subwofera(nieoryginalnego) i smiga az miło :) Nagłosnienie Nokia w sedanie ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nic nie kupiłem, uciąłem kostkę miniiso i podałem ją na zwykłe iso, sygnał na wzmacniacz podałem z radia tak jak do wzmacniacza subwofera(nieoryginalnego) i smiga az miło :) Nagłosnienie Nokia w sedanie ;d

to miałem na myśli mówiąc "trochę przerobić instalację" :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak próbowałem ale albo grał mi tylko jeden głośnik w tylnich drzwiach albo suba w bagażniku nie było słychać.

Ja nie mam oryginalnego suba, i miałem bodajże 4 przewodów 2x brazowy biały,zolty, (kolory mogly byc inne) zolty to byl sygnal, biały plus od głosników, 2x brazowe to był minus bo sygnał i tak idzie na wzmacniacz wiec możesz podpiąc pod jeden glosnik w radiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...