Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Pomocy!!! 1800zł za Regeneracje Pompowtrysków i LIPA!


babok1990

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

Ponad miesiąc odkąd oddałem auto do mechanika i do tej pory jeszcze nie odzyskałem :sick3: :sick3: :sick3:

W poniedziałęk jadę po auto czy zrobione czy nie, bo juz mam totalnie dosc. Gwarantował ze bd gotowe ale w to juz nie uwierze :thumbdown: :thumbdown: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy efekt twojego wątku jest u mnie taki że znalazłem kanał i kupiłem komplet kluczy nasadowych w Lidlu - wydaje się niezły. Co da radę będę sam robił. Tylko żeby ze 20 więcej było na termometrze :> piwko i jakiś kumpel i można robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tacy są "mechanicy".

Zanim się zostawi furę u jakiegoś dobrze jest poszukać na jego temat informacji,

ale też pojechać do kogoś polecanego znającego się na rzeczy, a nie zgadującego.

Jest paru fachowców znanych na forach, ale pewnie za daleko, za drogo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czyściłem intercooler. Poprzedni mechanik/właściciel nie zamontował całości prawidłowo. Pewnie nie miał czasu żeby się bawić. Nawiew zwisał w dół kierując powietrze na kolektor plastikowy zamiast na żebra. Śruby zderzaka imbusowe uszkodzone, ślady demontażu amortyzatora zderzeń :shocked:. Łatwiej było 4 wykręcić jak jedną wymienić :wallbash:

W sumie mam dużo czasu przeciwnie do kasy i oszczędzając na robociźnie więcej uda mi się zrobić. Niestety to nie maluch, czasem nie da się ominąć warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! :slina:

Panowie może mi nie uwierzycie ale auto od listopada jest unieruchomione , nie pali ( jak odpali to jedzie ledwo co)

Oddałem auto do serwisu. I dzis dostałem informacje ze pompowtryski zostały zamienione i mam 4 pompki z jakiegos VW i w dodatku wszytkie są uszkodzone po naprawie ni jakiego pana XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX :wallbash: :wallbash: :wallbash: .

A więc Sraciłem 1800zł , uszkodzony błotnik, 4 Uszkodzone pompowtryski , auto nie pali ,

Wczoraj zgłosiłęm sprawę do Radcy prawnego , ten wysłał pismo o zwrot kosztów, jesli nie odda to sprawa bd kierowana do sądu w JW

Jutro ide zgłosic o podmienionych wtryskach bo w tej sytuacji nawet gdy odzyskam 1800 to nic to nie da bo nie mam pompek, gdy sprawa przebiegnie pomyslnie, a napewno , (gwarancja radcy z poparciem adwokata) Kupuje 4 Nowe pompki z BOSCHA na koszt tamtego frajera.

Jak ktos chce numer do goscia który zrobi ci wrak z samochodu, to prosze pisac dam numer :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: :shocked: :blink: :blink: niesamowite normalnie!! co za gość ja bym mu grant wrzucił do zakładu!! :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mam 4 pompki z jakiegos VW"

Nie jestem pewien ale czy identyczne silniki nie są montowane do VW Passata?

Ciekawe jaki to VW.

Śledzę sprawę i popieram Kolegę na 100% ale...

Z tym podaniem danych osobowych to lepiej skasuj tego posta, NATYCHMIAST.

Bo może być tak jak właściciel baru założył monitoring na barmana że mu podbiera z kasy. Sprawę przegrał dowodu nie uznano - nie powiadomił że jest monitoring. Drugą sprawę też przegrał o bezprawne "podglądanie" barmana. :kwasny:

Prawo dziwne jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo chroni złodziei i oszustów.

Ale to prawda, niekiedy cyrki są takie u mechaników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...