Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie o pole (dzialke)


Filutek

Rekomendowane odpowiedzi

Powołają rzeczoznawcę wyceni i tyle zapłacą. Nie masz nic do gadania. Potem możesz się sądzić ze skarbem państwa. Oczywiście dadzą mniej niż jest warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ode mnie brali działke pod autostrade i zapłacili naprawde za***iście, niedaleko mnie starsza pani nie zgodziła się na sprzedaż Swojej posesji i domu to zmienili plany autostrady z jej powodu a itak kobieta ma autostrade jakieś 60m od domu :blink: przerąbane ma ale sama chciała a tak to by wiele zarobiła :) sprzedawaj nie zastanawiaj się bo itak nikt nigdy Ci więcej nie zapłaci niż państwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ... Jak nie zgodzisz się na ich warunki to zabiorą Ci działkę bez niczego takie prawo ... :wallbash:

Dodam że stronę Orange.pl miał gość z Krakowa który sprzedawał pomarańcze gdy sieć wkroczyła na polski rynek zaproponowali mu 500.000 złotych gość chciał ugrać jeszcze to mu zajumali strone i nie dostał ani grosza i tak jest czy z ziemia, stronami itd itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi "zabrali" działkę w Warszawie pod expresówkę , w takich wypadkach działa specustawa czyli musisz im sprzedać działkę. Jeżeli się nie zgodzisz to przyjeżdza firma przeprowadzkowa z policją (jeżeli masz tam dom) i Cie wykwaterowują, pieniądze wg wyceny dostajesz na konto. Możesz się sądzić z państwem o wyższą cenę ale z doświadczenia wiem, że dostaniesz mniejszą kasę. Wycena ziemi jest wg cen od jakich gminie odprowadza się podatek przy kupnie działki z jej terenu. Jezeli drogę będą budować tak, że bodajże mniej niz połowę potrzebują to resztę zostawią Tobie. Były sąsiad został z taka działką wartą notabene 2mln zł do której nie ma dojazdu stałego. Mi zabierali 5 lat temu akurat przed bumem budowlanym i gdyby zrobili to za pół roku to bym dostał 2-3 razy więcej :wallbash: i jeździł bym b8 a nie b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten kraj jest popierdolony. Jak mogą kogoś z jego własnej działki za pomocą policji wywalić? Gdzie mam stąd uciec, żeby nie czuć się jak małpa w klatce? Luudzie, to jest żałosne, to samo miał mój ojciec niedawno z działką i dostał 3x mniej, niż był na nią chętny kupiec. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli by takiej ustawy nie było to nigdy by żadne autostrady u nas nie powstały bo zawsze by się jakiś uparty znalazł. Problem w tym żeby płacili za to tyle ile faktycznie jest warte nie mniej i nie więcej, chociaż pewnie niektórym zawsze by było za mało, tak to już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...