Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Internet mobilny


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam play na kartę z racji tego że w garażu nie mam pociągniętego kabla. Miałem jakiś czas Orange na kartę ale stawki były nieadekwatne do jakości usługi. Ładuję play za 30pln na miesiąc i wystarcza w zupełności do słuchania radia internetowego i przeglądania stron nie licząc YT. Niedługo mam zamiar się zebrać i wysłać papiery do aero2 żeby mieć coś na codzień bez opłat ale nie wiem jak z zasięgiem w Twojej okolicy. http://aero2.pl/bdi.html Transfer raczej mizerny ale do przeglądania stron starczy.

Ja już mam aero jest mały problem,

tam gdzie inne sieci chodzą w EDGE to aero nie działa. Okazuje się że aero chodzi tylko tam gdzie jest technologia 3G, jednym słowem tam gdzie inni mają przepustowość rzędu 2Mb tam aero ma 256kb, tam gdzie inni mają przepustowość na poziomie 200kb tam aero nie ma zasięgu.

Nie myślałem że to tak będzie działać.

PS coś się zmieniło w ostatnim czasie bo wyskakuje mi zamiast aero to łapie nadajnik PLUS-a i wykorzystuje roaming, czytałem że podpisali wspólnie umowę z plusem. Pojadę poza miasto to zobaczę czy się zaloguje do EDGE plusa i się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halllooo...!!!! ludzie Wy nawet nie rozumiecie o czym piszecie, starałem się cokolwiek rozjaśnić jak temat wygląda, a Wy dalej trzymacie się jakichś dziwnych opinii i tłumaczeń...EDGE, to technologia transmisjii danych niższa i to duużo niż 3G!!! Druga sprawa, "PS coś się zmieniło w ostatnim czasie bo wyskakuje mi zamiast aero to łapie nadajnik PLUS-a i wykorzystuje roaming,"

może tak być w jednej sytuacji -jesli masz kartę obcego operatora spoza Polski. Roaming jest poza granicami działania rodzimego operatora. no chyba, że sięzieje tak jak w T-mobile, żę w ramach sieci na całym świcie gadamy za free...

Best Regards for ALL!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy wiemy:)

http://komorkomania.pl/2011/11/28/do-aero2-mozna-sie-logowac-kartami-plusa-i-mvno

W takiej sytuacji kiedy nie ma zasięgu 3G dla aero to modem informuje że łączy się do plusa, ale wyświetla informację o roamingu zaraz zrobię Ci PrtScr jak nie wierzysz i o ile mi się uda zalogować do plusa. Oczywiście opłata roamingowa nie jest naliczana.

Wiemy że EDGE jest dużo wolniejsze ale co zrobić jak nie ma zasięgu 3G?? Zostaje tylko EDGE które jest w zasadzie wszędzie. Ale karty Aero2 niestety nie działają w EDGE. I teraz jestem ciekawy czy w związku że aero logują się do plusa, to czy złapie EDGE z plusa.[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 16:36_________________________________________________A pożyczyłem aero koledze, jutro chyba ją odzyskam to Ci porobię PrtScr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...