Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Klimatronic do Audi A4 B5 z 1995 roku - sedan..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mój klimatronic stał się bezużyteczny. Miałem problem z popularnymi "zimnymi lutami". Czasami nie działały dwa przycyski - trzeba było je nadusić mocniej, bądź odczekać kilkadziesiąt minut przy nawiewie na nogi [ciepłym] aż zaczną działać.

Rozebrałem klimatronic i "naprawiłem" go specjalnym preparatem do zapobieganiu korozji na wtykach, zimnym lutom. Po spryskaniu klimatronica, wysuszeniu go przy grzejniku przestał działac mi wyświetlacz, zaś guziki nie działają wciąż.

W związku z tym postanowiłem wymienić klimatronic. Moje pytanie jest następujące.

Czy jeśli w swoim samochodzie mam klimtronic o następujących numerach:

5HB-006-500-11

8D0-820-043-F

to czy będzie działał prawidłowo także klimatronic o numerach:

8D0-820-043-B

http://allegro.pl/panel-klimatyzacji-klimatroni...-i1936085410.html

8D0-820-043-D

http://allegro.pl/audi-a4-b5-95-99-panel-sterow...-i1928102285.html

8L0-820-043-B

http://allegro.pl/panel-klimatronika-audi-a4-b5...-i1905429399.html

Proszę o pomoc Panowie i Panie.

Z góry dzięki.

Krzysiek.

Opublikowano

kazdy znich bedzie dzialal normalnie sprawdzilem na wlasnej skorze :przebiegly:[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 14:12_________________________________________________takie podmianki

:gwizdanie:

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo to musisz mieć właśnie z literką F gdyż inne nie będą pasować. Do roku 1997 były inne te kilmatroniki.

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo to musisz mieć właśnie z literką F gdyż inne nie będą pasować. Do roku 1997 były inne te kilmatroniki.

:mysli: widzisz to moze ja kupilem ale po prostu udalo mi sie trafic w ta literke :gwizdanie: dlatego bangla bez problemowo :kox:
Opublikowano

No właśnie chciałem się zapytać jak to u Ciebie było bo silniczki klimatronika przed liftem sterowane są napięciem 7V a późniejsze 12V więc właśnie wydaje mi się że jest różnica.

Opublikowano

Po lifcie chyba nawet kostki się różnią od tych przedliftowych, bo przy przekładce na II lift ludziska zawsze mieli problemy z podłączeniem go :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.