Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie światła przednie


moscic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Otoz mam problem. Musze koniecznie wymienic przednie lampy. Swieca jak postojowki. W nocy bez wlaczonych swiatel przeciwmgielnych to drogi ledwo droge widze. Wolalbym kupic jakies nowe niz uzywane i nie daj co z takim samym problemem.

Mam kilka opcji:

http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-A4-99-00-HEADLAMP-SPORT-HEADLIGHTS-BLACK-LAMPS-NEW-/300623721885?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item45fe91f59d

http://www.ebay.co.uk/itm/BLACK-DRL-DEVIL-EYE-HEADLIGHTS-R8-AUDI-A4-99-00-/160650094460?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item25677de77c

http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-A4-99-01-BLACK-ANGEL-EYE-PROJECTOR-HEAD-LIGHTS-PAIR-/220849186080?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item336ba32520

Pewnie teraz po mnie pojedziecie ze jak ja moge ogladac wogole jakies ledy albo ringi. Chociaz te z tymi ringami to raczej odpadaja. Dla mnie to jest BMW i nie moge sobie tego wyobrazic w Audi. Ledy? Niby fajny bajer ale jakos tez mi sie nie widza. Nastwiam sie na te pierwsze ktore podalem. Szkoda tylko ze gosciu nie pisze jakiej firmy sa te lampy. Co o tym myslicie?

Jedyne co jest wazne w wyborze lamp to chcialbym zeby byly czarne w srodku.

Jak macie jakies inne propozycje to z checia wyslucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie pierwsze :gwizdanie:

Albo kup ori poliftowe lampki i przerób je na bixy albo wyślij je koledze "Gwerty" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z checia bym przerobil na bixy. Ostatnio nawet ominela mnie jedna aukcja gdzie uzywane swiatla poliftowe poszly za 3 funty :gwizdanie: Ale nie jestem pewien czy samochod z takimi swiatlami przejdzie mi przeglad w anglii. Bo tutaj potrafia przyczepic sie do wszystkiego. Chyba ze ktos w anglii juz tak zrobil i moglby sie wypowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych pierwszych przecież pisze że Depo/Tyc :wink4: Bierz oczywiście te pierwsze jak już musisz nowe a jak masz możliwość to poszukaj z jakiegoś rozbitka jakieś ładne poliftowe. Co ori to ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych pierwszych przecież pisze że Depo/Tyc :wink4: Bierz oczywiście te pierwsze jak już musisz nowe a jak masz możliwość to poszukaj z jakiegoś rozbitka jakieś ładne poliftowe. Co ori to ori.

Mozliwosc taka mam. Ceny uzywanych tez sa rozne. Od ok 40 do 80 funtow za sztuke. Czasami mozna trafic taniej. Ale tak naprawde nie mam gwarancji jak beda swicic te uzywane. W sumie to z tymi nowymi zamiennikami tez nie wiem. Ale jak juz to te pierwsze bym bral.

Ostatnio jak bylem w polsce probowalem sie dowiedziec kto moglby zregenerowac odblysniki ale niestety w mojej okolicy nikogo nie znalazlem. A wymienic juz naprawde musze bo strach jezdzic noca.

Z racji ze zbyt czesto samochodu nie uzywam tutaj w anglii to mam jeszcze troche czasu zeby cos poszukac i pomyslec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czasami bywasz tutaj to pogadaj z kolegą z forum Gwerty, jak już kolega wyżej wspomniał, bo pewnie wysyłka z anglii w dwie strony tania nie będzie. Ostatnio na spociku miałem okazję porównać jak świecą lampy Depo i ori valeo. Obie były w xenonie i różnica spora na plus dla valeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czasami bywasz tutaj to pogadaj z kolegą z forum Gwerty, jak już kolega wyżej wspomniał, bo pewnie wysyłka z anglii w dwie strony tania nie będzie. Ostatnio na spociku miałem okazję porównać jak świecą lampy Depo i ori valeo. Obie były w xenonie i różnica spora na plus dla valeo.

I chyba to mnie przekonalo. Bo na pierwszym miejscu funkcjonalnosc a pozniej wyglad. Pogadam o tych bixach. A lampy ori Valeo znajde bez problemu. W styczniu mam przeglad i bedzie jeszcze na starych a za rok sie zobaczy :) I w styczniu bym przyjechaal do polski i wtedy bym mu wyslal te lampy. Ale to juz z nim uzgodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...