Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Usuwanie Tatuażu


fayera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Kto z Was usuwał,gdzie,jaką metodą i jakie są ceny w poszczególnych regionach Polski?

Uściślając to chodzi o tatoo czarne(granatowe)robine nie profesjonalnie tylko zwykłą kolką.[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 22:41_________________________________________________eee no nikt nie usuwał-brat,kolega,koleżanka......?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój koleżka usuwał laserowo-nie pamiętam ile zapłacił, bo było to już sporo czasu temu, ale było dużo-efekt-nie wiem, jak teraz, bo technika poszła w górę, ale jak go zobaczyłem-to mu powiedziałem, że lepiej by było, jakby pieniądze dał mi, razem kupilbyśmy z litra wódki, zeby się znieczulić i po przyłożeniu rozgrzanego żelaska-efekt byłby taki sam... czerwone blizny ma do dziś, pomimo stosowania maści na blizny-czasem w lecie, jak się dobrze opali, to tak nie widać blizny, a jak się przyjrzysz-to zawsze można powiedzić, że to po oparzeniu-bo niewiele się to różni od zwykłego poparzenia...ale może teraz robią to lepiej :cool1: wszystko zależy od wielkości tatuażu i głębokości,na jaką został wprowadzony tusz,jak głęboko-no to przygotuj się na ewentualne poprawki :wink4: ale sądząc po technice, jaką miałeś to robione- może być ciężko- podejdz do jakiegoś studia, gdzie robią tatoo i sięzapytaj, czy nie wiedzą, gdzie je usuwają, a jak się zapytają, po co chcesz usuwać- powiedz, że robisz miejsce na kolejny :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co tam masz nadziargane, ale lepiej i taniej może wyjść opcja z nowym tatoo, który zasłoni stary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co tam masz nadziargane, ale lepiej i taniej może wyjść opcja z nowym tatoo, który zasłoni stary

no jednak wolałbym się go pozbyć całkowicie

wielkość tak około 7cm na 4cm wysoki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...