Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kolizja,wyklepac czy wymienic element

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich wczoraj miałem bardzo niemiłą sytuacje,otóż wpadlem w poslizg i walnelem w drzewo :( mam wgniecenie z lewej strony nad kolem i delikatnie w dziwiach.Mam teraz pytanie czy wymienić caly ten element blaszany nad kołem,o ile wogule jest to demontowalne czy dać do jakiekoś dobrego blachaża żeby coś na to poradził,co radzicie i czy może znacie jakiś dobry warsztat w Gdańsku albo w trójmiescie co by mi to naprawił zeby nielyło sladu po kolizji.

Dziekuje wszystkim za pomoc,może odrazu ktoś ma lewy błotnik szary metalik,albo zna miejsce gdze tanio go kupie.A4 jest z 2000 r :rolleyes:

A i jeszcze jednogdzie jest napisany kod lakieru na aucie :)

Opublikowano

Witam wszystkich wczoraj miałem bardzo niemiłą sytuacje,otóż wpadlem w poslizg i walnelem w drzewo :( mam wgniecenie z lewej strony nad kolem i delikatnie w dziwiach.Mam teraz pytanie czy wymienić caly ten element blaszany nad kołem,o ile wogule jest to demontowalne czy dać do jakiekoś dobrego blachaża żeby coś na to poradził,co radzicie i czy może znacie jakiś dobry warsztat w Gdańsku albo w trójmiescie co by mi to naprawił zeby nielyło sladu po kolizji.

Najlepiej wymienić, to jest błotnik demontowalny w 100%, a używkę do B5 dostaniesz bez problemu, może nawet w tym samym kolorze, co masz całe auto.

Skontaktuj się z http://az.gda.pl/ :wink4:

Opublikowano

Skontaktuj się z http://az.gda.pl/ :wink4:

mialem ostatnio stycznosc z 2 osobami, ktore nie wypowiadaja sie zbyt czesto u nas na forum (ale maja konta) i wypowiadaly sie mega negatywnie na temat tego "serwisu"... :gwizdanie:

gdybym ja byl tak obslugiwany, to juz dawno bylby tu piekny referat na temat tych ludzi.

Opublikowano

a ja wręcz przeciwnie,nie słyszałem żadnej negatywnej opinii na temat az-serwis,a pozytywnych całkiem sporo :cool1:

także hypnotix,jedz do nich,na pewno pomogą :good:

Opublikowano

Skontaktuj się z http://az.gda.pl/ :wink4:

mialem ostatnio stycznosc z 2 osobami, ktore nie wypowiadaja sie zbyt czesto u nas na forum (ale maja konta) i wypowiadaly sie mega negatywnie na temat tego "serwisu"... :gwizdanie:

gdybym ja byl tak obslugiwany, to juz dawno bylby tu piekny referat na temat tych ludzi.

Robiłem u chłopaków w http://az.gda.pl/ swoje B7 i jestem zadowolony, moim zdaniem chłopaki znają się na tym co robią :wink4: do tego Olo swój chłop i idzie się zawsze dogadać :decayed:

Flyer, a Ty co za negatywne opinie słyszałeś? :mysli:

Opublikowano

Potwierdzam to co napisał Szamek bo sam korzystałem z usług Ola ... :good:

Flyer, a Ty co za negatywne opinie słyszałeś? :mysli:

Coś tam słyszał i teraz gdyba... :gwizdanie:

a jak coś słyszał to pewnie od takich co nie mają jaj jakieś przykurcze co potrafią obrobić d*pę za plecami a jak potrzebują pomocy to jadą ponownie do http://az.gda.pl/ i liżą dupsko ... :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.