Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymiana foteli B6 Avant na B7 Saloon


Ksiadz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Udało mi się zakupić (albo wygrać aukcję, jak kto woli :tongue4:) fotele z B7, skórzane, grzane ale z wersji saloon, S LINE :naughty:

Mam avanta, gdzieś znalazłem info, że będzie problem z roletą bo nie ma mocowania (nie zależy mi aż tak bardzo na niej, szczególnie że się nie trzyma jak powinna i często sama zwija), oraz że kanapa nie jest kładziona (co te mi nie przeszkadza, bo mam butle LPG w bagażniku).

Czy oprócz tego będzie jakiś problem z montowaniem? Bo jeśli tak to będę musiał sprzedać i szukać do avanta.

Czy dobra cena czy raczej przepłaciłem?

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz tego co podałeś nie powinno być więcej problemów. Zakładaj i daj ogłoszenie w dziale zamienię - pewnie się ktoś trafi kto ma odwrotną sytuację :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks1adz

Cytuj

Czy dobra cena czy raczej przepłaciłem?

A podałeś ją ?? decayed

No tak.... nieźle... hahaha.

No dobra, cena to około 3301.33 zł. Może uda mi się jeszcze utargować 300 zł.

Dzięks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie zakładałem z avanta do mojego sedana wszystko P&P za S LINE półskóry dałem przód/tył 2tys.stan igła,stare sprzedałem za 1,2tys. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie znajomek mi mówił, że od saloon może być problem z tylną kanapą, bo jest w całości i jakoś nie wchodzi czy cuś?

A to TE które kupiłem.[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 13:02_________________________________________________O Pany, no to mam małą lipę, bo tylnia kanapa jest nie dzielona, więc nie twarda. Chyba czeka mnie zwrot siedzeń, o ile się da a jak nie to wystawka na sprzedaż :wallbash:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 21:27_________________________________________________Witam!

No cóż, oddać się nie dało, a sprzedawać będę próbował. Ale wpadłem na inny genialny pomysł. Mianowicie, zdjęcie skóry z oparcia kanapy i obszycie nią kanapy dzielonej od avanta, z dodaniem skaju czy czegokolwiek na brakujące miejsca na boku. Dobry tapicer (mój dziadek :evil: ) i myślę, że da się zrobić.

Mam jeszcze tylko dwie kwestie. Otóż kupiłem też tego klimatronika, panel od tego samego auta, czyli 2007 rok. Po zamontowaniu u siebie, nie działa jak powinien. Puszczam powietrze na nogi i nie dmucha dół, póki nie zamknę obiegu, czyli nie kliknę na strzałkę. Czy klimatronika trzeba też przekodować? Czy od nowszej wersji po prostu nie będzie działał? Czy może muszę jednak mieć US wersję?

I druga sprawa. Kable od foteli, wiązka, jest inna niż u mnie, a w jednym jest ucięty kabelek. Nie do końca jestem pewny, ale wydaje mi się, że to od poduchy. Tam chyba są trzy żyły, a w moim wcześniejszym były dwie a inna wtyczka była z jednym kabelkiem, brązowym (chyba masa?). Moja wiązka ma też dodatkowe oświetlenie nóg pasażerów i teraz też nie wiem, czy wykorzystać moje wiązki, czy jakoś dołączyć światełka do wiązki od foteli?

Zamieszczę zdjęcie z prośbą o opisanie dokładnie która wtyczka jest od czego.

IMG_0762.jpg

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...