Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Korki odpływowe w podłodze.


DementorIRL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wiem, że temat wody we wnętrzu był poruszany już milion razy ale mi nie chodzi o gdybanie którędy woda dostaje się do samochodu. Chciałbym tylko wiedzieć ile korków znajduje się pod samochodem. Dzisiaj zaglądałem pod auto i mam dwa puste miejsca(wydaje mi się,że powinny być zaślepione ale nie mam pewności) 1 od strony kierowcy, a 2 od strony pasażera. Są to okrągłe otwory, a po włożeniu tam palucha wyczułem blachę. Woda dostaje się do auta tylko podczas jazdy w deszczu i wydaje mi się, że to może być przyczyną. Wieczorem wrzucę fotki tych otworów.

Tutaj mam fotki, niezbyt dobra jakość ale widać o co chodzi.

zdjcie0107sq.jpg

zdjcie0105o.jpg

[/img]

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze mi się wydaje to chyba u mnie są 2 pod kierowcą i pasażerem, jeden mam zaślepiony a drugi nie i przez to mam całą gąbkę pod wykładziną mokrą, nie wiem czy zaślepka tego otworu jest ori czy wymysł poprzedniego właściciela :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sopel_prusa więc Twoim zdaniem te otwory powinny być zaślepione? Jak włożyłem tam palec to wyczułem jakąś blachę, a myślałem, że dotknę wykładziny tzn gąbki. . Ja już mam dosyć wody pod stopami i akurat teraz mam dostęp do garażu żeby wysuszyć wykładziny ale wysuszyć tylko po to żeby za miesiąc mieć znowu jeziorko to nie ma sensu więc wolę się upewnić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...