Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Przepływka


Sakul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako, że jakiś czas temu miałem problem ze swoim samochodem chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi, może moje wynurzenia okażą się pomocne. Silnik 1.8 T AMB, co jakiś czas wyskakiwał check engine. Po podpięciu VAGA komp pokazywał błąd 17536 system too lean. Bank 1. Po grzebaniu w samochodzie okazało się , że jedna z dwóch sond walnięta. Po wymianie niestety to samo, po kilku godzinach jazdy błąd znowu się pojawiał. Samochód spędził tydzień u znajomego elektryka, który przejrzał kata, wszystkie wężyki z podciśnieniem. Dalej to samo, wymienione świece, cewki, nawet paliwo zacząłem tankować inne (ruskie) i dalej to samo. Jedyne co mnie dziwiło to to, że samochód spalał mniejszą ilość paliwa jaka wydawała mi się słuszna. Więc wpadłem na pomysł, że będzie to przepływka i co mnie zaskoczyło miałem rację. Po wymianie na pewno kilka rumaków wróciło pod maskę, mimo wzrostu spalania jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło zalogować dynamicznie 002 i byś w kilka minut wiedział gdzie szukać :gwizdanie: [br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 12:08_________________________________________________Dodam że wczoraj przemyłem swoją półtotaroczną przepływkę i wywaliłem tą jedną kratkę od strony tipa i auto lepiej przyśpiesza :)

e7f612099ad86b1amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...