Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Panel klimatronika/wyświetlacz/pytanie


Guregoru

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko muszę kupić panel sterowania klimatronikiem bo mój się zepsuł (tzn sam się nie zepsuł :tongue4:) a w zasadzie nawet nie cały panel tylko wyświetlacz. I tu mam problem bo wiem że trzeba kupić taki sam panel o takim samym oznaczeniu bo np panele z samochodów z silnikiem diesla nie pasują do aut z silnikiem benzynowym (nie działają niektóre opcje itd) ale czy problem ten dotyczy też wyświetlaczy?? Czy mogę kupić dowolny panel o innym numerze i podmienić do mojego sam wyświetlacz?? Będzie to działało tak jak powinno?? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mojego nie naprawię bo wyświetlacz jest popękany dlatego muszę wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, panel klimatronika od diesla bedzie rowniez dzialal z bezyna po dokonaniu adaptacji (zmiany kodowania) a jezeli chodzi o sam wyswietlacz to napeno mozna go przelozyc bez zadnego problemu o ile nie dokonasz jakiegos nieoczekiwanego zwarcie i wywali ci kodowanie to wtedy bez vaga sie nie obejdze. Pozdrawiam i zycze powodzenia. Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam to co pisze joker

kupujesz taki sam panel jak masz (oczywiście niepopękany)

przekładasz i powinien zagadać, wtedy trzeba go nauczyć w jakim samochodzie siedzi (zakodować) i następnie nauczyć jak sterować klapami (nastawy podstawowe - HVAC-basic settings)

i klima działa jak nowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...