Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] wzmacniacz z a8 do b6 ????


Rekomendowane odpowiedzi

WG. ETKI pasuje tylk od o A8 :) Do A4 rzeczywiscie jest identiko

Jakie masz numery i ile wtyczek we wzmacniaczu ? Moze ten ....

http://allegro.pl/audi-a4-b6-sedan-wzmacniacz-antenowy-i1976276218.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w swoim mam również trzy wtyczki, szarą,żółtą i białą, tak jak w tym do A8, Numery to: 8E5 035 225 D, ten który podałeś w linku wygląda mi na zniszczony (popatrz na gumę), no i ma dwie wtyczki.... Nadmienię odrazu, że sprzedawca nie ma pojęcia, pytałem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholernie ciężko....

ten pierwszy już nieaktualny, a drugi ma inny układ wtyczek, ja mam tak jak w tamtych wyżej, chyba żeby jakieś przedłużki porobić?[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 18:50_________________________________________________dla zainteresowanych: wzmacniacz od a8 pasuje do a4 b6 :)

O efektach dam znać jak zamontuję u siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny błąd komfortu z jakim sobie nie mogę poradzić, to zamek centralny prawych tylnych drzwi.... Nie wyświetla mi informacji o ich otwarciu i nie działa podświetlenie..., ale myślę że nowy zamek rozwiąże problem:)[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 16:54_________________________________________________przepraszam za poślizg, ale zarobiony byłem :) Więc dla wszystkich zainteresowanych, stwierdzam iż wzmacniacz z audi a4 b8, np o numerach 4E0 idealnie pasuje do B6 i radyjko gra jak należy. Pamiętajcie tylko o zakupie separatora antenowego do radia NIEori!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciałbym zapytać jak ściągnąć tą pokrywę przy tylnej szybie nad wzmacniaczem w B6 sedan. Oderwałem od strony szyby (chyba jakieś dwa zatrzaski ale dalej coś trzyma od strony sufitki). Prosiłbym o rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...