Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Błąd 01537 - Vehicle Level Sensor; Supply Voltage


spanky

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdz sobie wtyczki i przewody do modułu od przedniego czujnika bo może gdzieś jest zwarcie albo sam czujnik powiedział papa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że gdzieś wyczytałem, że same czujniki przód/tył są takie same, a jeśli by tak było to można by podmienić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nieco zaaferowany byłem wczoraj wieczorem i tak napisałem bez przeczytania wszystkiego dokładnie ...

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:25 ----------

OK, podpiąłem przedni czujnik pod tylną kostkę czego efektem było na VAGu wskazanie napięcia REAR na poziomie 0,02-0,04 stąd wnioskuję, że przedni czujnik zakończył żywot.

Pytanie za 100 pkt do marinero lub innych obeznanych - polecicie jakieś miejsce, gdzie można by ten czujnik zakupić za te 190 pln? Ewentualnie może jest na forum jakieś źródełko części używanych ...

---------- Post dopisany 12-10-2012 at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany 06-10-2012 at 22:27 ----------

Temat ogarnięty. Światła zaczęły żyć tak jak producent przewidział. Trzeba było jeszcze zrobić ustawienie manualne i adaptację i jest cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na allegro, szrotach albo napisz w dziale kupię może któryś z forumowiczów będzie miał. Zgadza się po wymianie czujnika musisz przeprowadzić na nowo adaptację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...