Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto sam montował radio w B6 typu pioneer itp. ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest osoba która montowała wyżej wymienione radio ? nie mogę sobie poradzić z jego podpięciem żeby działało bez kluczyka ?? po podpięciu kostek radio się nie włącza nie zależnie od zapłonu martwe, próbuję na różne sposoby ale nie wiem może robię coś źle w najgorszym wypadku zrobię tak jak mówi Rysioo czyli + ze stacyjki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego po pierwsze musisz albo przewody zasilania w radiu połączyć tak żeby było napięcie bo w fabrycznej kostce nie ma plusa po stacyjce . jak chcesz żeby radio działało z kluczykiem w stacyjce, to musisz doprowadzić takowy plus z wiązki od stacyjki. Szukaj przy stacyjce cienkiego czerwonego przewodu. Na forum już poruszano ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Rysioo mi wszystko powiedział i widziałem zdjęcie w jego temacie "mozolne dłubanie mojego avanta" pytanie jest gdzie wpiąć ten przewód ? ale ogólnie rozchodzi mi się o to by by podłączyć bez kluczyka no ale jak się nie będzie dało to ostatnią opcją jaką przyjmuje to właśnie doprowadzenie + ze stacyjki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz żeby działało bez kluczyka to w wiązce od radia masz możliwość zmiany przewodów zasilania (przynajmniej w alpine) połącz przewody czerwony i żółty tak żeby były podłączone z do grubego czerwonego w kostce zasilania radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak zwykle musiało mi zabraknąć kluczy tym razem torxa by zdjąć obudowę kolumny kierowniczej by dostać się do stacyjki ale po zdjęciu u rysia widzę że to bardzo malutki czerwony kabelek a inne nie idą do kolumny czy ktoś może mi potwierdzić czy to będzie ten ? , nie chciałbym spalić instalacji przez mój błąd .

07122011145.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 20:01_________________________________________________KOSTKA OD RADIA

07122011127.jpg

Uploaded with ImageShack.us

KOSTKA SAMOCHODU

07122011133.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 20:11_________________________________________________Kleczek tak to jest ok jak się ma Alpine ja mam pioneera i to nie działa owszem radio się uruchomi ale nie da się go wyłączyć będzie cały czas pobierało prąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kostce z radia masz 3 kable czarny -masa , czerwony i żółty- zasilanie.W wiazce stacyjki ten cienki czerwony kabelek podaje 12v ja przekrecisz klucz.Podlacz go do jednego z kabli zasilania radia.U mnie musialem zmienic tzn. orginalny czerwony w kostce do żółtego w radiu a czerwony z radia do kabla ze stacyjki.Dziala na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro to sprawdzę trudno zrobię po stacyjce bo już nie mam siły do tego radia , myślałem że to będzie P&P a tu jakieś cyrki z rozbiórką połowy auta , ale i tak mikrofon muszę poprowadzić więc i tak to miałem rozbierać dam znać co i jak , a jak by ktoś miał jeszcze sposób na odpalanie bez kluczyka to czekam na info .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...