Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Faluja obroty w przedziale 1400-2000 Multitronic


norwek

Rekomendowane odpowiedzi

chyba gdzieś czytałem jakiś wątek o falowaniu obrotów. użyj opcji szukaj :)

O ile sie nie mylę to chyba przepływomierz- awaria skrzyni odpada :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prubowalem uzyc wyszukarki i nic mi nie wyszukalo, tez mysle ze to nie jest zwiazane ze skrzynia, zadnych bledow w skrzyni i na desce odnosnie trybu awaryjnego. Mialem zamieniane pompowtryski miejscami i dalej to samo, byl EGR czyszczony i bez skutku. Jadac na tempomacie tez to wystepuje z gorki mniej sie odczowa, a pod gore sa wieksze skoki, co to naprawde moze byc? zaznacze ze to wystepuje u mnie juz od ponad roku, tylko zimo w mniejszym stopniu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlaczyc kabelek diagnostyczny i:

przeczytac bledy (silnika i skrzyni)

zrobic przynajmniej minimalna diagnostyke silnika by wykluczyc go

Zanim zaczniesz pakowac sie w remonty skrzyni (dokladac jakis tarczki, wymieniac lancuchy, naprawiac komputer gubiacy adaptacji itp itd) wiec ze ta skrzynia niejednemu zubozyla stan konta o wiele wiele wysiecy wiec decydujac sie na robienie czegokolwiek staraj sie uzyskac jakis cien pewnosci ze to pomoze (z tego co wiem jest stosunkowo przetestowany swap na manuala - opcja jakbys uslyszal ze na poczatek naprawa to 5 kola i "moze pomoze" a jak nie to naprawimy cos za 3 kola jeszcze a pozniej jeszcze cos....)

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diagnostyka byla robiona i nie pokazalo zadnych bledow w skrzynia i w silniku, mysle ze skrzynia jest ok, skrzynia nie szarpie, biegi dobrze zmienia[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 11:51_________________________________________________czy nikt nie mial podobnego problemu? Pozdrawiam Andrzej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...