Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVF] Czysta seria :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

od adasia mam oiltak-a także nic specialnego

dzięki grześ :hi:

to kiedy to ++++ :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mam nadzieje że jak najszybciej, tyle że teraz dupaa zima więc się zastanawiam bo na warszawę muszę udeżyć ze strojeniem

Opublikowano

mam nadzieje że jak najszybciej, tyle że teraz dupaa zima więc się zastanawiam bo na warszawę muszę udeżyć ze strojeniem

no jest tak :wink4:

Opublikowano

Seba da się jechać tam u Ciebie czy poczekać jak zima minie bo bym przyjechał i co byśmy pogrzebali w moim paździochu :naughty::polew:

:decayed:

Opublikowano

do seby zawsze dojedziesz :decayed:

Spoko wiem jak jechać bo już byłem nie raz u niego ale to w lecie :decayed:

Opublikowano

do seby zawsze dojedziesz :decayed:

Spoko wiem jak jechać bo już byłem nie raz u niego ale to w lecie :decayed:

to co umawiamy sie na spota u Seby i robimy rezanko :drunk:

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

bogato w ty gadu gadu a ja nic nie wiem na ten temat :kox:

pablo do mnie dojazd jest tylko jak śniegu nie ma :kox:

przyszły lampiony tył no i rozpakowałem pakę od adamoo

Opublikowano

jedyne słuszne lampiszony :good: oil catch tank? aż tyle oleju gubisz? :decayed:

Opublikowano

takie same mam lampiony :decayed:

ja przeciesz u ciebie w zimie byłem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

panie tomek po pieniądzach go nabyłem, a furka będzie miała za to czysty dolot, od wymiany do wymiany nie dolałem do tego silnika ani grama

grześ a ja to pamiętam kiedy ty byłeś....

a co do lamp to wydaje mi się że nie ma nic innego co można by założyć, te są w pytkę :hi:

Opublikowano

panie tomek po pieniądzach go nabyłem, a furka będzie miała za to czysty dolot, od wymiany do wymiany nie dolałem do tego silnika ani grama

grześ a ja to pamiętam kiedy ty byłeś....

a co do lamp to wydaje mi się że nie ma nic innego co można by założyć, te są w pytkę :hi:

ja też dokładnie nie pamiętam ale kuresko zimno było :decayed:

a co do lamp to faktycznie miażdżą suty :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

witam ponownie, jestem w trakcie montażu turbo kkk caha 170 cr na kolektorze z golfa 1.6td przy okazji zmieniłem rozrząd, vacum pompę oraz łożyska na alternatorze oraz sprzęgle sprężarki, także roboty co niemiara :hi: oto foteczki

zdjcie0326.jpg

zdjcie0328.jpg

jak widać już siedzi, zostało podłączyć smarowanie i wydech pospawać :kox:

Opublikowano

jak widać już siedzi, zostało podłączyć smarowanie i wydech pospawać :kox:

a masz czym :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak widać już siedzi, zostało podłączyć smarowanie i wydech pospawać :kox:

a masz czym :decayed:

ano jest jest, sprzęt chodzi aż miło :cool1:

Opublikowano
  • Autor

jak ukończę ulepa to wpadnę

Opublikowano

do seby zawsze dojedziesz :decayed:

Spoko wiem jak jechać bo już byłem nie raz u niego ale to w lecie :decayed:

to co umawiamy sie na spota u Seby i robimy rezanko :drunk:

:naughty: :naughty: :naughty:

Trzeba tak zrobić w najbliższym czasie :naughty:

Seba i jak tam lampiony pochwal się nimi bo foty stare :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.