Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszkodzenie auta na parkingu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zostawiłem jak zwykle auto na parkingu przed blokiem (parking prywatny). Gdy wychodziłem rano do sklepu wszystko było OK. Po powrocie zauważyłem że ktoś przydzwonił mi w przedni zderzak ;/

Jak mam załatwić tą sprawę? Zgłosić się do administracji gdzie wynajmuję mieszkanie, na policję czy bezpośrednio do ubezpieczyciela? Co będzie najlepszym rozwiązaniem? Po raz pierwszy mam taką sytuację..pomóżcie! Mam tylko wykupione OC, AC nie posiadam. Moje autko to A4 B5 z 1995r.

Z góry dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zostawiłem jak zwykle auto na parkingu przed blokiem (parking prywatny). Gdy wychodziłem rano do sklepu wszystko było OK. Po powrocie zauważyłem że ktoś przydzwonił mi w przedni zderzak ;/

Jak mam załatwić tą sprawę? Zgłosić się do administracji gdzie wynajmuję mieszkanie, na policję czy bezpośrednio do ubezpieczyciela? Co będzie najlepszym rozwiązaniem? Po raz pierwszy mam taką sytuację..pomóżcie! Mam tylko wykupione OC, AC nie posiadam. Moje autko to A4 B5 z 1995r.

Z góry dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam

może jest monitoring... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nic nie zdziałasz nawet jak pokażą Ci monitoring. Może u was są lepsze kamery, które maja taką rozdzielczość żeby odczytać tablice. Kolegi tata jest policjantem. Im też jakis koleś autko przerysał w nocy na parkingu. Owszem widać wszystko ale nie na tyle żeby komuś udowodnić że to on zrobił. Tutaj jeszcze był taki problem, że to nie był nikt z sąsiadów ale i tak podobno nic by nie pomogło. Bo musiał by mieć ewidentny dowód że to auto z tymi tablicami to zrobiło. Chyba, że znajdziesz świadka, który widział to i zapamiętał tablice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nic nie zrobisz mnie kiedyś pod tesco ktoś przy wyjeżdzaniu przejechał po błotniku na kamerach widać że samochód był ... biały :decayed:

ostatnio dostałem butelką w maskę z AC dają mi 5 stów także też pupy nie urywa i szukam lakiernika, którry to zrobi w takich pieniądzach ,a łatwo nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...