Opublikowano 25 Października 200619 l Witam.Mam Audi z 1997 r avancika. Ponad rok juz jezdze i do dzis nic sie nie dzialo.Ale... Cos sie stalo z tylna wycieraczka.Jak tylko przekrece kluczyk w stacyjce to sie sama włącza i chodzi caly czas.Nie z przrwami jak powinna tylko non stop.I nie moge jej wylaczyc chyba ze wylacze stacyjke. Co to moze byc?Pomóżcie! Sprawdzilem bezpieczniki i sa OK.
Opublikowano 25 Października 200619 l stawiam na manetke od wycieraczek musiało sie cosik zewrzec i juz zdejmij kiere i sprawdz
Opublikowano 26 Października 200619 l Autor Dzięki za reakcję. Rozumiem że mam zdjac cała wycieraczke.Tylko jak?Zdejmuje tą plastykową zaślepkę, potem odkręcam tą srubę która jest w srodki i co dalej? Jak to sie dalej zdejmuje? Sorki ale ja nie specjalnie znam sie na rozbieraniu i naprawianiu autek... Jestem z innej branży.... Pozdrowionka. witaj Piotrze L i zapraszamy do zapoznania sie z regulaminem i do NEWBIE
Opublikowano 26 Października 200619 l kolega miał na myśli zebyś sciągnął kierownice i rozebrał manetke od wycieraczek (czyt. przełącznik , włącznik wycieraczek) albo tam jest problem alebo przy przekaźniku od wycieraczki tylnej który pewnie się znajduje gdzieś pod kierownicą
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto