Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] Analiza logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pacjent nabyty ok 3mc temu z Belgii. 1.9 PD Euro 4(bez DPF'a) 2007 avant. Przebieg wyciągnięty z EDC16 155kkm, VIN potwierdza.

Generuje seria 318Nm/1.9rpm ~130ps (katalogowo 116ps).

Brak BSów, VCDS beta na win2000. Błędów po zrezaniu wszystkich kanałów modułów brak.

Warunki do dynamicznych [3bieg] zerowe, więc ;), ale odczytywalne.

Ns Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/oom_65508.html

Nd, Ns Grupy: 003,003 - http://vaglog.rtnet.pl/oom_65510.html

Ns Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/oom_65511.html

Ns Grupy: 005 - http://vaglog.rtnet.pl/oom_65512.html

Ns Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/oom_65513.html

Nd, Ns Grupy: 011,011 - http://vaglog.rtnet.pl/oom_65514.html

Ns Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/oom_65516.html

Ns Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/oom_65517.html

Ns Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/oom_65518.html

jak uporam się z VCDS'em dorzucę 000 i Bs'y.

pozdrawiam.

Opublikowano

Wykonaj porzadnie logi i zamiesc czytalenie z podziałem na statyczne dynamiczne i Basic Settings.

Ten sterownik nie obsluguje logowania grupy 000... bo i po co. :)

Opublikowano
  • Autor

Wykonaj porzadnie logi i zamiesc czytalenie z podziałem na statyczne dynamiczne i Basic Settings.

Ten sterownik nie obsluguje logowania grupy 000... bo i po co. :)

Oczywiście, tak myślałem o Ns000 potem :mysli: . Poza tym w/w VCDS wykonuje logussy Przemik w jednym pliku np. 003 statyczne nastawy i dynamiczne... Albo tak ma, lub muszę zaaplikować VCDS'a CAN 10.6.4 release. Bo 11.2 bete testowałem i poza Bs, jest OK.

Muszę wybrać trase inną, mam z tym lipę lekką, ale zrobię oczywiście czytelnie i pełne.

A Ty jakim logowałeś siostry 8b? [temat z AKP]

dzięki

Opublikowano

Ja obecnie uzywam.... 10.6.0... praktycznie do wszystkiego... no chyba ze ktos AEL/1Z em podjedzie to 3.11...

Opublikowano

Ja obecnie uzywam.... 10.6.0... praktycznie do wszystkiego... no chyba ze ktos AEL/1Z em podjedzie to 3.11...

a to czemu , klon VCDS-a ma problemy ze starymi kiblami ... ?

Opublikowano
  • Autor

Ja obecnie uzywam.... 10.6.0... praktycznie do wszystkiego... no chyba ze ktos AEL/1Z em podjedzie to 3.11...

no to i ja już zamieniam na 10.6. thnx. Nie wiem jak VCDS ze starymi TDI(nie testowałem) , ale też wówczas biorę 3.11n2.

Opublikowano

Ja obecnie uzywam.... 10.6.0... praktycznie do wszystkiego... no chyba ze ktos AEL/1Z em podjedzie to 3.11...

a to czemu , klon VCDS-a ma problemy ze starymi kiblami ... ?

Raczej nie... ale kiedyś jeden koles poprosił mnie zebym mu sprawdzil kąt wtrysku w A100 (AAT) na OBD1... no i... miał zwarte linie K i L - tym sposobem uwaliłem mojego pierwszego HEX CAN a... dlatego wole teraz nie ryzykowac... i uwalic Viakena za 15 zyla... :)

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.