Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grejf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. czemu kopci będzie widać po logach. Tak pi x oko. Katalizator ''mało drożny'' może powodować na większej dawce poddymianie, wolno wstające T i się gnojóweczka nie przepali... batory z dołu, czy przy 4prm? @vauxhall sprzęgło póki ma okladzine ruszy budą... ale Nm będą znikać z tyg. na tydzień.. @grzesiek wymień amory i końcówki, lub wahacze ładnie chodzi przed modem... ale nie rób mocnego i tak już masz pisk i Nm z wiadra po 3rpm, ewent go strój na płasko z ogr Nm dołu.
  2. problem z katem, by się objawiał słabym narastaniem ciśnienia i niedoładowaniem... EGR można, lecz w AFNe z tego co pamiętam nie ma klapy gaszącej...
  3. To nie jest mechaniczna dysfunkcja... podmień ECU
  4. Ja u Masters'a Marka płaciłem 200 za ośkę ;/ na Mahu. Do tego shamowal auto od d*py że n/c po całej linii... koksu mnoga na motorze a na rolkach 180Nm przy 1,8rpm <=> 50mg i 1.2bara ^^ i co teraz... do Spankyego na dynomet
  5. no byś napisał kolego siwucha o jaki silnik i kod chodzi...
  6. kody blędów http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/kody-vag-update-2012-05-30-a-1134/
  7. Zgadza się logi na śmietnik. Nic z nich nie stwierdzisz, że jest ok czy nie.
  8. Jak przekręcisz na zapłon zapala się na desce pomarańczowa ikona ''tlumika'' z kuleczkami jeśli masz DPF'a. Jeśli nie nie masz.
  9. No to ładnie mnie Marek dohamował ;-) 3x miał problem z uślizgiem na ''mahu'' czyli Niut jest może przesadził z hamulcem, zresztą go czuć, odczuł bym 180nm Podjadę gdzieś kiedyś na inercję za połowę tego, lub 3/4... albo wezmę kierownika i KPower'a odpalę... Zresztą Robert już do razu miał wątpliwości tych Nm z dołu... po pomiarze Spanky jak i Ty Spanky ile za dynomet liczysz? Bo jak pojadę na inercje do np. K-M kowala to mi zaraz pasy źle podczepi, inny cholera wie co za rolki... żenia z tymi hamowniami w Wawa...do Rogulsa się dobiję za 5mc... A tyle dałem za MAHA z tym ''pomiarem'' że bym do Roberta dojechał i wrócił i shamował za free do Gdańska heheh.. załamka
  10. Sugerujesz Spanky że już jeżdzę na nitach ?
  11. Aha w jeździe do 2 rpm nie czuję się tego AHU uwierz mi... zbiera się szybko do 2rpm a lekko po też nie czuję aby dostał mega koksu i tracił trakcję, jest taka elastyka ala ''guma'' nabiera mocy bardzo finezyjnie. Zresztą widać dawkę 1,9rpm 55, po 2,1 rpm wchodzi na 61 ... na seria pompeczkach. T także nie pompuję mega boost'a do 2rpm...widać ogr w żądaniu. a nie chciał bym kowalstwa na musnięcie gazu i 62mg przy 1,7rpm w cylinderek bo tak też można, Robert obada skoryguję i zobaczymy. [prace odległościowe]
  12. Dobrze widzicie Nie mam sprzęgła pierwszej młodości 228mm, jak i matka go czasem bierze (ma tendencje do gniecenia z dołu)...Więc póki nie wyrzeźbię nowego - finezyjnie.. Mi to nie przeszkadza, nie ma Nm z wiadra jak to niektórzy lubią i robią, w GQN są krótkie biegi lecz mocniejsze trochę to rekompensuje. Wcześniej bez korekty było grubo Nm przy 1,8 aż do przesady... z 4rki od 1,9rpm od 60 do 3,8rpm 110 w 5sek... aż mi czasem pierścień z łączeń dolotu ''zdejmowało" jest trochę uwalony/wyrobiony... Taki stejdź obecny nie upala a daje frajdę... Górę po 4rpm jeszcze troszkę podniosę. Miałem troszkę już tych modów w innych autkach "mocne doły" po roku nic ciekawego z tego nie wychodziło generalnie... W ojca BRB na kkkgt17 dolot AWX jest mocny dół ale on jeździ z głową na nowym sprzęgle 5skrzynią i jemu tylko dól w zasadzie potrzebny dla elastyki pospolitej, lecz też z umiarem na 228mm.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.