Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Ile litrow oleju wchodzi do 2,7 lub 3,0 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam dwa pytanka:

Jakie oznaczenie musi miec olej do DPF-a? leje Castrola Edge tylko nie pamietam oznaczen normy

Ile oleju wchodzi do 2,7 tdi lub 3,0 tdi, 6 litrow wystarczy?

Opublikowano

coś koło 8-8,2 litra

Opublikowano
  • Autor

OK, ale teraz mam dylemat castrol czy motul

Opublikowano

Nad Castrolem nawet się nie zastanawiaj :thumbdown:

Opublikowano

Ja leje Castrola i żadnych skutków ubocznych nie widze.

Opublikowano
  • Autor

no nie wiem bo jezdze na catrolu 3 lata w b7 i jestem zadowolony teraz do a6 tez wlalem castrola i nie pracuje jakos glosno ale widze ze zachwalacie motul chociaz hugo w poscie dotyczacym olei wymienia trzy oleje dwa motula i jeden castrola

Opublikowano

Wg instrukcji w 3.0 TDI jest 8,6 l oleju , ja zaraz po kupnie wywaliłem castrola bo nawet serwis Audi ma o nim złe zdanie ( mechanicy szewczyka ), od 200 tys km latam na Mobill1 i śmiało moge go polecić ( oczywiście oryginał ! )

Opublikowano
  • Autor

dzieki za info ale z zmianami oleju lepiej nie przesadzac musze wybrac jeden i trzymac sie jego chyba wleje motula zobaczymy jak bedzie sie sprawowal

Opublikowano

a co do dpf tu szukaj 507.00, ja własnie byłem zawsze za castrolem ale ostatnio mechanik powiedział że to jest ścierwo, i mówił motul lique moil czy jak tam sie to pisze :tongue4: a teraz zalał mi valvoline 5w40 nie rozlewane w polsce :hi:

a co do litrów to całkiem sporo wchodzi :gwizdanie:

Opublikowano

jak by nie patrzeć 10L musisz kupić

Opublikowano
  • Autor

kupie 9 i bedzie ok

Opublikowano

Nie wiem czy opłaca Ci się kupować 9L taniej chyba kupić 2X5L

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie jeszcze mobil :mysli: pomysle[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 09:34_________________________________________________

Nie wiem czy opłaca Ci się kupować 9L taniej chyba kupić 2X5L

masz racje jak patrze po cenach
Opublikowano

Ważne żeby był z pewnego źródła a nie najtańsza oferta z allegro.

Opublikowano

no wlasnie jeszcze mobil :mysli: pomysle[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 09:34_________________________________________________

Nie wiem czy opłaca Ci się kupować 9L taniej chyba kupić 2X5L

masz racje jak patrze po cenach

Jeśli myślisz o Specific 504 00 – 507 00 5W-30 5L to ok 190zł za bańkę. Ja na Twoim miejscu Mobila bym nie lał, ale to Twój wybór :wink4:
Opublikowano
  • Autor

ja biore olej z intercarsu mysle ze tam lipy nie ma a mam spore znizki bo znajomy pracuje, zaleje motula

Opublikowano

ja biore olej z intercarsu mysle ze tam lipy nie ma a mam spore znizki bo znajomy pracuje, zaleje motula

dobry wybór :good:
Opublikowano

no wlasnie jeszcze mobil :mysli: pomysle[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 09:34_________________________________________________

Nie wiem czy opłaca Ci się kupować 9L taniej chyba kupić 2X5L

masz racje jak patrze po cenach

Jeśli myślisz o Specific 504 00 – 507 00 5W-30 5L to ok 190zł za bańkę. Ja na Twoim miejscu Mobila bym nie lał, ale to Twój wybór :wink4:

Tak bo tylko Motul a reszta to zło :gwizdanie:

No ja też tylko z IC biorę także :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.