Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Audi MMI 3G aktualizacja map


darecy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma mapy do modelu MMI 3G (bez HDD)?

Słyszałem, że trzeba aktualizować je przez specjalny kod z ASO. 4G0 060 884J lub nowszy na 2012 rok.

Mam DVD 4G0 919 884J i ta płyta nie chce się wgrać... :wallbash:

Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 3G tylko bez HDD..

bez HDD ? :blink:

Masz na pokretle tym duzym w Panelu kolo lewarka dodatkowy przycisk ( na gorze pokretła ) ?

Najlepiej daj fotke to sie wyjasni :)

[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 14:26_________________________________________________cos link nic nie pokazuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie prawdopodobnie chodzi o ten model z HDD: http://www.iamaudi.com/img/2G-MMI-VS-3G-MMI-2.jpg- tego nie mam

mam pokrętło z przyciskiem, bez dodatkowego przycisku (w środku)

Sprawdzałem wcześniej model: ze to (MMI 3G Basic - nazwa na zachodnich forach i w ASO), a na niektórych 2G, tak jak na tym zdjęciu: http://www.iamaudi.com/img/2G-MMI-VS-3G-MMI-3.jpg - to mam [br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 14:43_________________________________________________już poprawiony :):kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sloty z SD bez zmieniarki

[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 14:52_________________________________________________jak mam 2G to o co chodzi z tym 3G wersja Basic - tak mi powiedzieli w ASO o ile im wierzyć :shocked:

Mam 3G wersja Basic bez HDD sprawdziłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie możesz mieć 3G bo 3G oferowane jest tylko z HDD. musisz mieć wersję 2G ponieważ tylko w navi 3G mapy są instalowane na HDD. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta plytka co masz jest od navi 3G bez hdd, tylko, że z wyposażenia nowego samochodu, kupujesz nowe auto z navi masz taką płytkę dodaną, jak kupujesz nowe mapy w ASO, numer jest inny, 060 zamiast 919 w środku.

U niektórych ta płyta zadzałala, w wiekszoście jednak nie.

3G z hdd audi nazywa 3G+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że znowu rozpetała się debata o tym czy 2g czy 3G...

więc poniżej przedstawię różnice:

moja jest 3G low :kox:

Difference versions of Navigation systems for B8

MMI 2G (available from 2008-mid 2009):

- No SD card slot

- In dash 6 disc CD changer with separate DVD drive in the trunk for navigation

- 7" low resolution screen

- No "joystick" on MMI control knob

MMI 3G low (available from mid 2009):

- Dual SD card slot

- In dash single DVD drive for navigation or music. No CD changer

- 7" low resolution screen

- No "joystick" on MMI control knob

MMI 3G plus or high (available from mid 2009):

- Dual SD card slot

- In dash single DVD drive for music and DVD video

- 7" high resolution screen (800x480)

- "Joystick" on MMI control knob

- 40GB harddrive[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 00:01_________________________________________________b3rs

060 to tylko kody z Aso a nie płyta.

mam ... 919 884 J ale jej nie czyta do końca. Wiem, ze update muszę zrobić przez VAG ale nie chce płacić 1450 zl za update dvd :angry: to troche drogo jak za same mapy. ;(

więc szukam tanszego rozwiazania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do każdego 3G jest problem z tańszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest pełno ogłoszeń z 3G, Z HDD i bez. Kupiłem taką płytkę za 100zł okazało się, że przysłali starsza wersje którą mam. Tylko flamastrem było napisane 2011-2012 a wersja w bazie danych to 2010. Obiecali, że kasę oddadzą - Zobaczymy :)

Mam nadzieje, że ktoś to rozpracuje za mniejsze pieniądze jak w ASO :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah to wbiłeś teraz gwoździa z tymi navigacjami :) czyli 3g z jojstikiem ma dysk hdd a 3g bez jojstika ze slotami na karty to twoja wersja i ona nie ma hdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł: A którą ty masz? 2G czy 3G?

Ja szczerze już się sam pogubiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak z tą navi rozgryzłeś temat??? ja próbuje teraz zainstalować w mojej z hdd ale juz sam nie wiem jak ogarnąć temat. Mam wgrane mapy na kurde połowe globusa a nie mam europy") teraz pytanie czy Wersja: 5.12.5 (8R0 051 884 N) jest dedykowana do 3g z hdd ? czy bez ?

A i jeszcze zapytam czy jak juz posiadam mapy wgrane ale nie europy tylko inne to wystarczy dograc mapy czy wszystko na nowo ( wykasowanie starych, wgranie nowych) i kody te w aso do odpalenia navi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darecy, dzieki za rozpiskę wersji MMI. Dzięki temu dowiedziałem sie co własnie kupiłem :tongue4:

Mam natomiast pytanie co do tego:

mam ... 919 884 J ale jej nie czyta do końca. Wiem, ze update muszę zrobić przez VAG ale nie chce płacić 1450 zl za update dvd :angry: to troche drogo jak za same mapy. ;(

więc szukam tanszego rozwiazania.

Jeżeli masz wersję 3G bez HDD, to czemu potrzebny jest VAG, żeby zrobić update? To nie jest tak, że wkłada się płytę z nową mapą i już? :kwasny:

Ogólnie do wszystkich dłużej obcujących z Audi - jaka jest obecna wersja mapy do MMI 3G bez HDD i jak często wychodzą uaktualnienia? Jeżeli miałbym już wydać kupę kasy na mapę to słabo gdyby okazało się, że za miesiac wychodzi nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia wersja do MMI 3G bez HDD to 4G0 919 884K

wyszła chyba 15/01/2012 mam te DVD ja ale jest bezużyteczne bez kodów z ASO :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody są jednorazowe :wink:

i występują pod nr 4G0 "060" 884K (podobno pakiet razem z DVD, a nie jak poprzednio trzeba było kupić oddzielnie kody i mapy)

cena to 1200zł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...