Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nie działają światła cofania - jak naprawić


sproket1

Rekomendowane odpowiedzi

witam.mam taki problem nie dzialaja mi wsteczne swiatla.mam do tego podlaczone czujniki parkownaia i one tez nie dzialaja.bezpieczniki sa w porzadku, zarowki tez.slyszalem ze trzeba sie dosatc pod skrzynie i tam jest jakis czujnik czy cos w tym stylu.moze ktos sie z tym zetknal -prosze o pomoc z gory dziekuje robert

* nazywaj proszę wątki zgodnie z regulaminem (ten poprawiłem) [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się w skrzyni masz tak zwany automat czujnik który po włączeniu wstecznego zamyka obwód i światła Ci sie zapalają. Niestety nie wiem w którym miejscu jest ten automat u Ciebie ale zazwyczaj wychodzi z niego dwa kable, trzeba je zmostkować jak zapali Ci się wsteczny to oznacza że jest do wymiany :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki sprawdze pozdrawiam[br]Dopisany: 21 Marzec 2008, 17:15 _________________________________________________witam.sprawdzilem ten czujnik i jak podlaczam kabelki na krotko to dzialaja i swiatla cofania i czujniki parkowania.zepsute jest to gniazdo w skrzyni co wchodzi w niego kostka.tylko teraz pytanie jak wymienic to gniazdo.odkrecilem te 2 sruby co trzymaja to gniazdo-owszem odkrecilo sie ale to gniazdo jest nierozbieralne i jest ono razem z jakims czarnym kablem, ktory idzie nie wiadomo skad.teraz pytanko gdzie jest drugi koniec tego kabla-wyglada to tak jakby szedl gdzies nad skrzynia do srodka samochodu-ale dokladnie nie wiem gdzie.czy ktos moze wie jak to wymienic?? z gory dziekuje i pozdrawiam.a i jeszcze ile takie cos moze kosztowac w sklepie.dzieki [br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 20:30 _________________________________________________witam.juz po klopocie-mechanik wymienil caly czaujnik za 20 funtow a cena samego czujnika to 45 funtow.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...