Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Brak rezerwy? :D


Fr0styyy.

Rekomendowane odpowiedzi

FIS pokazuje mi, że mam do przejechania 50km na baku, wskazówka na czerwonym polu, ale FIS nie wywala mi, że mam zatankować... Coś jest nie tak?

08iXXl.jpg

W czwartek przy przejechanych 70 albo 80 km miałem w baku 17l paliwa wg. KTS520.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien Cię informować kontrolką na fisie o rezerwie jeżeli masz do przejechania 50 km. Na zdjęciu widać że masz ok. 9-10 l tak więć powinieneś przejechać więcej niż te 50 km.Istnieje też taka możliwość że mu ostro wciskałeś i chwilowe spalanie było wysokie automatycznie zmniejszając zasięg, a ilość paliwa wg ogólnej średniej spalania pozwoli przejechać Ci więcej. Mam nadzieje że jako tako zrozumiałeś.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne . Jak mocniej pocisniesz to bedzie pokazywalo jeszcze mniej .

Teraz jak zrobiło sie zimno to mi na rezerwie pokazuje 70 , 80 km do zrobienia ale w lecie było 100- 120 .

Wiec widzisz sam ze jest różnica . Nie przejmuj sie i jeździj dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rezerwa się zapaliła ale dopiero jak spadła na czerwoną kreskę :P Tylko nie było piknięcia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na obrazku widać że nie jest jeszcze na czerwonym polu wiec musisz jeszcze trochę przejechać i księgowy na pewno się zapali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robił zdjęcie pod kątem z tej strony gdzie można uważać, że jeszcze niby nie ma. Natomiast zapewne patrząc w prostej linii na licznik prawie jest, więc okej, również popieram kolegę wyżej i nakazuję pojechać chwilę dłużej aż wejdzie lub lekko przejdzie czerwoną kreskę i musi zadziałać, w przeciwnym razie jest problem... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...